Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: ruf

Smak for women to niezwykle zmysłowe perfumy z dodatkiem feromonów - teraz nie oprze Ci się żaden mężczyzna!

Jeśli chcesz podkreślić swoje piękno lub brakuje Ci pewności siebie i pragniesz skończyć z rolą szarej myszki, Smak for women to idealny wybór.

Teraz to Ty możesz przejąć kontrolę i decydować o tym, jak potoczy się Wasz flirt. Nadszedł czas, w którym to Ty zaczniesz uwodzić, będąc przy tym swobodna i szczęśliwa.

Produkt ten znacząco zwiększy Twoją atrakcyjność i postrzeganie Twojej osoby w oczach innych ludzi. Delikatny, aczkolwiek bardzo zmysłowy zapach gwarantuje, że od teraz możesz błyskawicznie hipnotyzować mężczyzn i sprawiać, że będą się o Ciebie bili.

Feromony to substancje semiochemiczne, które mają za zadanie zwabić ku emitującej je osobie płeć przeciwną. Smak for women doskonale sprawdzi się zatem zarówno na randce, jak i castingu czy rozmowie kwalifikacyjnej.

Co najlepsze, pomimo silnego oddziaływania feromonów, mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że znajdują się pod wpływem ich działania!

Perfumy te są świetnym rozwiązaniem również dla długoletnich związków - jeśli namiętność między Wami gdzieś wygasła, a w Waszej sypialni się nieco ochłodziło, teraz bez żadnych problemów możesz przywrócić taką samą fascynację Twoją osobą, jaka cechowała początki Waszego związku.

Zapach wody toaletowej Smak for women pozostaje na skórze długo i jest niesamowicie zmysłowy - faceci błyskawicznie oszaleją na Twoim punkcie i nie będzie to chwilowa reakcja.

Pojemność produktu: 50 ml
Sposób użycia - jak klasyczne perfumy. Pryskać na szyję, dekolt, nadgarstki, zgięcia łokciowe czy skórę za uszami.

Wyprodukowano we Francji.

  • dlugosc_calkowita: 

    0

  • produkcja: 

    Francja