Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

Pearl Women Eau De Parfum to feromony zapachowe dla kobiet, które chcą być niezrównane w sztuce flirtu i uwodzenia!

Feromony odpowiadają za sygnały wysyłane w kierunku podświadomości innych osób, co znacząco ułatwia nam sprawną komunikację, wzbudzanie zaufania czy wykazywanie gotowości seksualnej. Pearl Women Eau De Parfum pozwolą Ci zoptymalizować siłę ich działania i korzystać z rewelacyjnych właściwości, które mogą zrewolucjonizować Twoje relacje z innymi ludźmi.

Produkty tego typu w pierwszej kolejności kojarzą się z podrywaniem i uwodzeniem mężczyzn. I całkiem słusznie, bo faceci od teraz będą oczarowani Twoim wdziękiem oraz seksapilem. Możesz hipnotyzować ich według własnych potrzeb i decydować, którzy z nich zasługują na choćby odrobinę Twojego zainteresowania.

  • Masz niepowtarzalną szansę na znalezienie zmysłowego i intrygującego kochanka, z którym przeżyjesz niezapomniane i gorące chwile pełne uniesień.

  • A może Pearl Women Eau De Parfum pozwoli Ci znaleźć miłość? Jeżeli czeka na Ciebie na końcu tej drogi, czy nie warto spróbować?

  • Jeśli masz wrażenie, że Twój stały partner przestał dostrzegać to, jak szalenie atrakcyjną i wyjątkową kobietą jesteś, znalazłaś feromony zapachowe dla kobiet takich, jak Ty!Feromony odpowiadają nie tylko za większą efektywność w relacjach damsko-męskich, ale za inne aspekty życia każdego człowieka. Dzięki ich niezwykłym atrybutom, możesz utorować sobie autostradę do sukcesu zawodowego, dając się poznać jako silna i niezależna kobieta, która wie czego chce i jest zdeterminowana, aby to osiągnąć.

Nie musisz też obawiać się, że na imprezach będziesz postrzegana jako szara myszka, która siedzi w cieniu przebojowych i spontanicznych kobiet. Baw się, szalej i zaskocz innych swobodą, z jaką przejmujesz ich uwagę oraz zainteresowanie!

Pearl Women Eau De Parfum to świeży, energiczny i kobiecy zapach, który pomoże Ci podkreślić osobowość i każdego dnia zaskakiwać samą siebie roztaczaną dookoła zmysłową aurą magii i wdzięku.

Pojemność: 100 ml

Wystarczy, że spryskasz dekolt, szyję, skronie czy nadgarstki i możesz zacząć kompletnie nowy etap w życiu!

  • produkcja: 

    Holandia