Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: system jo

JO Deodorant Women-Men - dezodorant dla kobiet, które chcą uwodzić i kochać!

Serię produktów JO charakteryzuje oryginalność oraz wymykanie się stereotypom. Wiele z nich to produkty nowatorskie, które oprócz innowacyjności gwarantują najwyższą jakość. Tym razem jednak mamy przyjemność zaprezentować dezodorant w klasycznym damsko-męskim wydaniu. Nie jest to jednak typowy dezodorant dla kobiet - to feromony zapachowe, dzięki którym każda dama może zrewolucjonizować swoje życie miłosne, towarzyskie, zawodowe.

Oczywiście feromony przede wszystkim kojarzą się z uwodzeniem. I całkiem słusznie! Dzięki JO Deodorant Women-Men przyciągniesz wielu zafascynowanych Tobą mężczyzn. To Ty zadecydujesz jak to wykorzystasz. Oni zapragną spędzać z Tobą jak najwięcej czasu i to od Twoich potrzeb zależy czy chcesz ich tylko na kilka upojnych chwil, czy może jednak potrzebujesz czegoś więcej. Kto wie, może na końcu tej przygody czeka na Ciebie miłość?

Ale JO Deodorant Women-Men to zapachowe feromony nie tylko dla kobiet spragnionych namiętności i pożądania. Ich wpływ odczują także współtowarzysze imprez czy koledzy z pracy. Jako osoba spontaniczna i bezpośrednia zyskasz atencję z ich strony, dostrzegając diametralne zmiany w ich zachowaniu - przede wszystkim ogromną chęć rozmowy, Twojego towarzystwa i szacunek.

To może mieć kluczowy wpływ na Twoją sytuację zawodową, gdyż od teraz nie powinnaś się obawiać nie tylko randek, ale również rozmów o pracę, egzaminów czy spotkań biznesowych. Sama będziesz zaskoczona swobodą, z jaką przyjdzie Ci funkcjonowanie wśród ludzi.

Feromony są bezwonne - choć sam dezodorant gwarantuje zmysłowy i kobiecy zapach! - w związku z czym nikt nie zorientuje się, że delikatnie pomogłaś dostrzec mu Twoje naturalne piękno.

SPOSÓB UŻYCIA: JO Deodorant Women-Men należy stosować jak klasyczny dezodorant.

Pojemność: 75 ml

Produkt ten jest dostępny także w wersjach:
- MEN - MEN - dedykowany mężczyznom zainteresowanym mężczyznami
- WOMEN - WOMEN - dla kobiet, które pragną zainteresowania ze strony innych kobiet
- MEN - WOMEN - idealny produkt dla facetów chcących zdobywać kobiece serca


Intensywność efektów, jakie gwarantuje ten produkt, zależna jest od indywidualnych predyspozycji zainteresowanej osoby.

  • produkcja: 

    USA