Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: system jo - dona

Pheromone After Midnight to perfumy z dodatkiem feromonów dla kobiet, które uwodzenie i rozpalanie męskich zmysłów mają we krwi!

Sensualny i seksowny zapach dla dam, które za dnia są silne, niezależne i żądne sukcesów, a w nocy, tuż po zmroku, stają się zmysłowymi kochankami, dla których mężczyźni są w stanie zrobić wszystko!

Wiele kobiet nie potrafi zrozumieć, na czym tak naprawdę polega magiczny sekret kusicielek i uwodzicielek, dla których owijanie sobie mężczyzn wokół palca nie stanowi najmniejszego problemu. My znaleźliśmy rozwiązanie, dzięki któremu od tej chwili wszystkie kobiety mają równe szasne! Czas, żeby faceci mogli w końcu docenić naturalne piękno również tych pań, które teraz z niezrozumiałych względów stały trochę na uboczu.

Spotęguj działanie potężnej mocy feromonów i spraw, że faceci dosłownie oszaleją na Twoim punkcie. Nie wiesz, czy szukasz tylko jednorazowej przygody, czy może mężczyzny na całe życie? Nie przejmuj się, Pheromone After Midnight to niezwykła szansa na takie opanowanie podświadomości wszystkich mężczyzn, że wśród adoratorów z pewnością znajdziesz tego, który w stuprocentach zrealizuje Twoje potrzeby i pragnienia.

Masz wrażenie, że feromony nie są dla Ciebie, bo jesteś już szczęśliwie zakochana? Nic bardziej mylnego! Substancje te nie tylko potęgują intensywność relacji damsko-męskich, ale również pomagają wprowadzić szereg zmian w innych aspektach życia codziennego.

Życie zawodowe może stać się jednym wielkim pasmem sukcesów i tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz nadarzającą się okazję! Nie marzy Ci się awans oraz pozycja silnej i niezależnej liderki, na którą można liczyć? Jasne, że tak! Pheromone After Midnight pomoże Ci osiągnąć taki status!

Możesz też pożegnać się z wizerunkiem szarej myszki, na stałe zajmując miejsce w centrum zainteresowania! Korzystaj z tego, że każdy chce z Tobą porozmawiać i pożartować, zacznij się po prostu doskonale bawić!

Pojemność: 60 ml

Spryskaj nimi ciało w taki sam sposób, w jaki korzystasz z ulubionych perfum.


  • produkcja: 

    USA