Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: system jo - dona

Pheromone Perfume Too Fabulous - zapach energicznej i wyjątkowej kobiety, która kocha każdy dzień i chce maksymalnie wykorzystać piękno swojego życia.

Produkt ten to feromony zapachowe dla kobiet, które chcą kompleksowo poprawić swoje życie. Dzięki ich niebywałym walorom, możesz nie tylko rozkochać w sobie spragnionych Twojej bliskości mężczyzn, ale również pozytywnie wpłynąć na rozwój swojej kariery zawodowej czy zintensyfikować swoje życie towarzyskie.

Ten świeży i energetyczny zapach pozwoli Ci podkreślić swoją wyjątkową osobowość gorącej i temperamentnej kobiety, która jednak potrafi być zmysłowa, seksowna i intrygująca. Niech faceci w końcu zrozumieją, jak piękna i niezwykła kobieta jest tuż obok nich!

Szukasz opiekuńczego mężczyzny, który zatroszczy się o Ciebie jak nikt nigdy wcześniej? A może marzy Ci się płomienny romans bez jakichkolwiek zobowiązań z męskim i gorącym kochankiem? Masz już stałego partnera, którego chciałabyś ponownie rozpalić do granic czerwoności, gdyż chyba zapomniał, jaki skarb jest tuż obok niego?

Pheromone Perfume Too Fabulous wpływa na podświadomość mężczyzn w taki sposób, że po prostu Cię pokochają, niezależnie od Twoich intencji. Teraz to Ty sama możesz zadecydować, w jakim celu zyskujesz ich zainteresowanie i który z oczarowanych Twoim wdziękiem mężczyzn zasługuje na coś więcej niż krótki i przelotny flirt.

Zmieni się percepcja również innych ludzi:

  • Skorzystaj z sytuacji, w której koledzy w pracy i przełożeni widzą w Tobie idealną opcję na obsadzenie stanowisk kierowniczych! Awans? Może to jest właśnie sposób na Twój sukces!
  • Baw się i korzystaj z życia! Daj się adorować, niech inni inicjują wspólne rozmowy, a Ty po prostu ciesz się chwilą!


Kobieta, która czuje się piękna i atrakcyjna to kobieta szczęśliwa - zastanów się, czy nie warto przypadkiem dać sobie szansy na radość z życia.

Feromony zapachowe dla kobiet Pheromone Perfume Too Fabulous wystarczy zaaplikować bezpośrednio na skórę szyi, dekoltu, skroni czy nadgarstków i cieszyć się czarującym, hipnotyzującym i magnetycznym zapachem kobiecego erotyzmu.

Pojemność: 60 ml

  • produkcja: 

    USA