Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

HOT MIAMI SEXY WOMAN

Zmysłowe i stylowe feromony zapachowe dla kobiet.

Jeśli chciałabyś być postrzegana jako silna i niezależna dama, wokół której istnieje niezwykle intrygująca aura seksapilu i namiętności, Hot Miami Sexy Woman to produkt wyprodukowany z myślą o Tobie.

Pożądanie, jakie wzbudzisz u spotykanych mężczyzn zaskoczy nawet Ciebie. Oni jednak zaskoczeni nie będą - osoby poddane działaniu feromonów nie zdają sobie sprawy z bycia pod ich wpływem, w związku z czym odczuwają swoją reakcję jako zupełnie naturalną i normalną. Nie musisz zmieniać siebie ani ich - wystarczy, że delikatnie podpowiesz im, jak mało spostrzegawczy byli, nie dostrzegając Twojej wyjątkowości. Czas wyeksponować prawdziwe piękno!

Nie tylko faceci zaczną traktować Cię inaczej. Znajomi z pracy, na studiach, partnerzy biznesowi, potencjalni szefowie i szefowe - nieważne czy chodzi o rozmowę kwalifikacyjną, egzamin czy negocjacje handlowe. Od tego momentu w każdej sytuacji możesz być swobodna i opanowana, widząc, jak wielkie wrażenie robisz na innych ludziach.

Najważniejsze jednak, że sama zaczniesz korzystniej postrzegać swoją osobę! Teraz, będąc docenianą i respektowaną, poczujesz się lepiej we własnym ciele. Wpłynie to pozytywnie na Twój nastrój, zadowolenie i spełnienie. Nie musisz być więcej szarą myszką, w końcu możesz wyjść przed szereg.

Hot Miami Sexy Woman to feromony zapachowe dla kobiet silnych i niezależnych. I nieistotne czy już taka jesteś, czy dopiero do bycia takową dążysz.

Pojemność: 30 ml

SPOSÓB UŻYCIA: Niczym ulubione perfumy. Spryskaj szyję, dekolt, nadgarstki, okolice uszu.

Feromony działają na ludzi w zależności od wielu czynników, nie możemy zagwarantować jednakowych efektów na wszystkich.

 • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • produkcja: 

  Austria

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  NO

 • zdalnie_sterowany: 

  NO