Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Hot London Sophisticated to feromony zapachowe dla kobiet, które cenią sobie wizerunek zmysłowej, intrygującej i pociągającej.

Jest to produkt dla prawdziwych dam, które za dnia cenią sobie elegancję i szyk, lecz w nocy rozpalają mężczyzn do czerwoności, kusząc i uwodząc. Sensualny zapach perfum zwabi w Twoim kierunku każdego faceta, a zawarte w nich wysokie stężenie feromonów pozwoli owinąć go wokół palca.

Teraz to Ty przejmujesz kontrolę nad flirtem i decydujesz, który z nich zasługuje na Twoje zainteresowanie, czas i uczucia. Nieważne czy potrzebujesz go tylko na jedną noc, czy nie chcesz, żeby opuścił Cię choć na jeden dzień. Hot London Sophisticated to feromony zapachowe dla kobiet, które pragną być pożądane i kochane, niezależnie od ich potrzeb i motywacji.

Nie tylko potencjalni kochankowie dostrzegą w Tobie kogoś wyjątkowego i atrakcyjnego. Znajomi, współpracownicy, partnerzy biznesowi - dla nich wszystkich staniesz się silniejszą i bardziej niezależną kobietą, której warto słuchać i warto zaufać.

Dzięki takiemu docenieniu ze strony innych masz szansę poczuć się pewna siebie, przebojowa i świadoma własnej wartości. To zaś wpłynie na Twój nastrój, zadowolenie z życia i ogólne samopoczucie.

Nawet jeśli jesteś szczęśliwa już teraz, masz świetną pracę i nie potrzebujesz nowych znajomości, bo masz stałego partnera, który jednak gdzieś zatracił dawną namiętność i nie patrzy na Ciebie tak łapczywie jak kiedyś - Hot London Sophisticated to feromony zapachowe także dla tych kobiet, które chcą na nowo wzniecić w swojej sypialni ogień. Teraz Twój partner nie oderwie od Ciebie wzroku!

Osoba poddana działaniu feromonów nie zdaje sobie sprawy, że jest po jego wpływem!

Feromony inaczej działają na różnych ludzi.

Pojemność: 30 ml


 • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • produkcja: 

  Austria

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  NO

 • zdalnie_sterowany: 

  NO