Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: canexpol

Jeśli chcesz poprawić swoje życie towarzyskie, wytworzyć wokół siebie pociągającą aurę erotyzmu, podkreślić swoje walory i zasugerować mężczyznom, że do tej pory nie dostrzegali Twojego naturalnego piękna - Desire Mini to produkt stworzony z myślą o Tobie!

Wyjątkowo zmysłowy zapach Desire Mini zahipnotyzuje facetów, a dodatek w postaci podwyższonej zawartości feromonów zagwarantuje pełnię władzy nad nimi. Będą jeść Ci z ręki, a Ty zadecydujesz, który zasługuje na Twoją uwagę i uczucia.

Zarówno Twój mąż, jak i kochanek czy nowopoznany znajomy, wszyscy będą zachwyceni, kiedy w końcu docenią to, jak atrakcyjną i pociągającą kobietą jesteś. Ty wcale nie musisz się zmieniać - bo po co? Przecież jesteś wyjątkowa, wystarczy, że oni to w końcu zrozumieją.

Świadomość własnej wartości, którą zapewni Ci rzesza adoratorów, pozwoli wzmocnić pewność siebie, poprawić samoocenę i stać się bardziej przebojową. To wpłynie pozytywnie również na Twoje życie zawodowe - nie musisz się już bać relacji z innymi ludźmi w ramach pracy czy studiów, teraz zaczniesz budzić podziw i szacunek.

Ludzie staną się wobec Ciebie otwarci, bezpośredni i towarzyscy, sami będą inicjować rozmowy czy często flirt. Tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz - od tego momentu posiadasz pełnię kontroli, sama decydując, który mężczyzna może dać Ci to, czego potrzebujesz.

Nikt nie zorientuje się z jakiego korzystasz produktu - feromony same w sobie są bezwonne, odczuwalna jest jedynie niezwykła nuta zapachowa Desire Mini. Wszyscy wzrost Twojej atrakcyjności podświadomie odbiorą jako bodziec zupełnie naturalny.

Stosunkowo nieduży rozmiar opakowania tego wyjątkowo wydajnego produktu i poręczny aplikator roll-on to gwarancja możliwości zabrania Desire Mini do torebki i skorzystania z niego zawsze i wszędzie.

Sposób użycia - ulokować produkt na skórze szyi, dekoltu, nadgarstków i za uszami (jak każde inne perfumy).

Pojemność: 5 ml
Producent: canexpol

Feromony na każdego człowieka mają inny wpływ.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...