Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: canexpol

Pheromones without Fragrance Women - niewidzialny afrodyzjak w postaci bezwonnych feromonów dla kobiet. Dyskretny sposób na bycie niedyskretnie piękną!

Choć niezwykłe właściwości feromonów kuszą swą niebywałą mocą, czasami ciężko na ich rzecz zrezygnować z zapachu swoich ukochanych perfum. Dzięki bezwonnym właściwościom Pheromones without Fragrance Women już teraz możesz uwodzić i oczarowywać mężczyzn, pachnąc przy tym tak, jak tylko zapragniesz!

Po co Twój organizm wydziela feromony? Głównie po to, żeby dać znać podświadomości innych ludzi, że jesteś seksowną, zmysłową, intrygującą, silną i niezależną kobietą. Pheromones without Fragrance Women to tylko niewielka pomoc, dzięki której spotęgujesz działanie naturalnie produkowanych przez organizm feromonów i zachwycisz wszystkich swoją osobowością i nowym wizerunkiem.

Jeśli od dawna zastanawiasz się, jak to możliwe, że niektóre kobiety tak swobodnie uwodzą facetów i sprawiają, że ci szaleją na ich punkcie, właśnie znaleźliśmy odpowiedź, która Cię usatysfakcjonuje. Odpowiedź ta jest zamknięta w niewielkim i dyskretnym opakowaniu bezwonnych feromonów dla kobiet Pheromones without Fragrance Women!

Świat zmienia się w każdej sekundzie, jednak pozostają na nim rzeczy absolutnie niezmiennie. Do takowych z pewnością należy fakt, że kobiety uwielbiają czuć się docenione i adorowane. Dzięki Pheromones without Fragrance Women możesz widzieć pożądanie i chęć bliższej znajomości na twarzy niemalże każdego mężczyzny. I tak naprawdę tylko i wyłącznie od Twoich intencji zależy, jak wykorzystasz ich zainteresowanie i jak w związku z tym potoczy się Wasza znajomość i... flirt!

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystała z unikalnych właściwości feromonów również w innych aspektach. Nareszcie możesz zdobyć wizerunek silnej i niezależnej kobiety sukcesu, która nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach zawodowych radzi sobie z niespotykaną wręcz swobodą. Chyba masz świadomość, że przebojowa kobieta z całym wachlarzem cech przywódczych to idealna kandydatka do awansu na wyższe stanowisko?

Bądź po prostu szczęśliwsza i korzystaj z życia, dając sobie szansę na uczucie spełnienia i docenienia każdego poranka!

Pojemność: 5 ml

W których miejscach aplikacja bezwonnych feromonów dla kobiet Pheromones without Fragrance Women będzie najbardziej efektywna? Potraktuj tym produktem przede wszystkim silnie ukrwione miejsca, takie jak szyja, dekolt, nadgarstki czy skronie!


  • produkcja: 

    Holandia