Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

FX24 pure roll-on to damskie feromony bezzapachowe. Dzięki nim rozkochasz w sobie każdego faceta!

Feromony dla kobiet FX24 to świetne rozwiązanie dla tych Pań, które pragną nęcić, uwodzić i kusić. Mężczyźni po prostu nie są w stanie oprzeć się sensualnej aurze seksapilu, wyuzdania i elegancji. A właśnie tak intrygującą atmosferę wytwarzają wokół prawdziwych dam tej wyjątkowej jakości feromony.

Szukasz męskiego romantyka, który każdego dnia będzie kochał Cię coraz mocniej, czy może zmysłowego kochanka, zapewniającego Ci niemożliwą do zapomnienia przygodę?

Nie odpowiadaj. To nieistotne.

Dzięki feromonom bezzapachowym dla kobiet FX24 pure roll-on spotkasz i poznasz tylu mężczyzn, że wśród nich wręcz musisz znaleźć tego, który wkomponuje się w krajobraz Twoich marzeń i potrzeb. Niezależnie od tego jak one wyglądają.

Jeśli Twój partner nie patrzy na Ciebie tak jak kiedyś, a w Waszej sypialni trochę się ochłodziło, czas pomyśleć o FX24. Teraz nie uwolnisz się od pełnego pożądania spojrzenia, za którym tak tęskniłaś i którego tak Ci brakowało.

Feromony FX24 pure roll-on to nie tylko większe powodzenie u mężczyzn, ale również poprawa Twojego wizerunku, relacji międzyludzkich i życia zawodowego!

Ludzie otworzą się przed Tobą, staną się bardziej rozmowni, towarzyscy i bezpośredni, a Ty odwzajemnisz się dokładnie tym samym. Dzięki temu w końcu możesz zostać duszą towarzystwa i zostać człowiekiem, którego inni słuchają i podziwiają. To natomiast w konsekwencji może zrewolucjonizować Twoje życie zawodowe - zostaniesz postrzegana jako prawdziwy lider, swobodny, naturalny i zdecydowany podczas rozmów kwalifikacyjnych czy spotkań biznesowych.

FX24 pure roll-on to feromony bezzapachowe dla kobiet, które pragną być aktywne, niezależne i silne!

Pojemność: 5 ml
Producent: Aurora

Wygodne, poręczne opakowania pozwala zabrać ze sobą FX24 wszędzie.

Feromony na różnych ludzi działają z różną intensywnością.