Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

FX24 to nadzwyczajnie sensualne feromony perfumowane dla kobiet, które wiedzą czego chcą i dążą do tego z całych sił. Otaczająca je niezwykle intrygująca aura elegancji i wyuzdania sprawia, że nawet najtwardsi faceci błagają o odrobinę uwagi.

Jeśli poszukujesz nowych doznań i niezapomnianych wrażeń, a Twoim marzeniem jest nieprzyzwoicie gorący romans bez zobowiązań - powinnaś zainwestować w FX24.

Jeżeli marzysz o romantycznym i opiekuńczym facecie, którego rozkochasz w sobie do szaleństwa - powinnaś zainwestować w FX24.

W Twojej sypialni namiętność trochę wygasła i chciałbyś wzniecić ją z podwójną siłą - powinnaś zainwestować w FX24.

Brakuje Ci nieco pewności siebie, a chciałabyś porzucić w towarzystwie wizerunek szarej myszki - powinnaś zainwestować w FX24.

Obawiasz się negocjacji handlowych, spotkań biznesowych, rozmów o pracę, castingów czy egzaminów - powinnaś zainwestować w FX24.

Możesz mieć wiele najróżniejszych motywacji i potrzeb, ale wniosek jest bardzo prosty - zakup perfumowanych feromonów dla kobiet FX24 diametralnie i, co ważne, skutecznie odmieni Twoje życie na lepsze.

Faceci zaczną Cię ubóstwiać, kobiety podziwiać i zazdrościć, a współpracownicy traktować jako osobę znacznie bardziej kompetentną i poważaną. Perfumowane feromony dla kobiet FX24 zatem mogą znacznie ułatwić nie tylko flirt czy podryw, ale również inne aspekty życia codziennego. I nieistotne czy jesteś prezesem, pracownikiem szeregowym czy studentem.

Dzięki takim relacjom z otaczającym Cię światem momentalnie staniesz się bardziej niekonwencjonalną osobą o silnym charakterze. Twoja osobowość zmieni się na plus, co wpłynie także na Twoje samopoczucie i poczucie samorealizacji.

Feromony dla kobiet FX24 są znakomitym skrótem na drodze do sukcesu, zarówno towarzyskiego, jak i zawodowego. Kto wie, może na końcu tej drogi czeka na Ciebie prawdziwa miłość?

Pojemność: 5 ml
Producent: Aurora
Aplikator: roll-on

Feromony są najskuteczniejsze zaaplikowane na okolice:
- szyi
- dekoltu
- nadgarstków
- zgięć łokciowych
- uszu

Feromony na każdego człowieka działają inaczej.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...