Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Sensual Fragrance to niewidzialny afrodyzjak dla wyjątkowych kobiet, które chcą rozkochiwać w sobie mężczyzn i sprawiać, że zrobią dla nich wszystko!

Feromony zapachowe dla kobiet Sensual Fragrance zostały stworzone z myślą o kobietach, które marzą o podkreśleniu swojej fascynującej osobowości i uwypukleniu atutów. Produkt ten to niepowtarzalna szansa na kompleksowy rozwój wielu aspektów życia i otwarcie wielu furtek, z których każda może prowadzić do sukcesu!

  • Szukasz romantyka, opiekuńczego twardziela na całe życie? Kogoś, przy kim będziesz czuła się bezpiecznie zawsze i wszędzie?

  • Marzysz o gorącym, namiętnym romansie, którego nie zapomnisz już absolutnie nigdy?

  • Chcesz sprawić, że Twój stały partner ponownie nie jest w stanie przestać o Tobie myśleć?


Możesz spełnić wszystkie swoje sny, aplikując na szyję, dekolt czy skronie feromony zapachowe dla kobiet Sensual Fragrance!

Ten zmysłowy i intrygujący zapach pomoże Ci osiągnąć również sukces na polu zawodowym! Jeśli marzy Ci się awans, zarówno społeczny, jak i zawodowy, nie powinnaś zwlekać ani chwili dłużej! Daj innym zobaczyć, na jak wiele Cię stać i zostań pierwszą, a może nawet jedyną kandydatką do objęcia wyższego stanowiska!

Jeżeli dotychczas czułaś, że na imprezach siedzisz z tyłu i nie potrafisz przejąć uwagi innych uczestników, możesz to zmienić w kilka chwil! Daj się poznać jako szalona, kobieca i spontaniczna królowa każdej imprezy.

Feromony zapachowe dla kobiet Sensual Fragrance to perspektywa wielu cudownych chwil i, tak po prostu, znacznie bardziej przyjemnego życia!

Pojemność: 100 ml