Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Sensual Fragrance - kobiecy i zmysłowy zapach, będący prawdziwym magnesem na mężczyzn!

Co to Sensual Fragrance?
Są to feromony zapachowe dla kobiet. Cechuje je piękna woń, jednocześnie stylowa i elegancka, a zarazem seksowna i intrygująca. Dodatek w postaci feromonów to niewidzialny wabik na mężczyzn. Feromony w warunkach naturalnych są wydzielane przez ludzkie ciało w dość skromnych ilościach - stosowanie Sensual Fragrance pozwala zoptymalizować ich działanie i jeszcze skuteczniej wyeksponować naturalne, kobiece piękno.

Dla kogo?
Przede wszystkim dla kobiet, które kochają uwodzić i być uwodzone. Jeśli uwielbiasz widok oczarowanych Tobą mężczyzn, spragnionych Twojej obecności i uwagi, to również dla Ciebie! Nie jest wcale istotne, jak chcesz spożytkować ich fascynację Twoją osobą - możesz szukać zmysłowego kochanka, opiekuńczego romantyka czy chcieć ponownie rozpalić do czerwoności wyobraźnię swojego partnera - dzięki Sensual Fragrance na Twojej drodze pojawi się tylu mężczyzn i perspektyw z nimi związanych, że któryś z nich zrealizuje Twoje potrzeby i spełni Twoje pragnienia.

Skutki uboczne?
Owszem, ale same pozytywne! Korzystanie z Sensual Fragrance sprawi, że wpłyniesz na podświadomość praktycznie wszystkich ludzi. Na imprezach możesz zostać spontaniczną duszą towarzystwa, z którą każdy chce rozmawiać i żartować, a w pracy liderką, z której zdaniem liczy się reszta grupy. Również Ty sama odczujesz wpływ feromonów! Staniesz się bardziej przebojowa i błyskotliwa, a docenienie ze strony innych wzmocni Twoją pewność siebie.

Czy warto?
Jeśli chcesz uwydatnić swoje walory i zalety, roztaczać intrygującą aurę kobiecego seksapilu i sprawić, że inni zaczną dostrzegać Twoje naturalne piękno i doceniać Twoją wartość - warto.

Jak stosować?
Jak ulubione perfumy. Spryskać dekolt, szyję, skórę za uszami, nadgarstki i przeguby łokciowe. I cieszyć się wspaniałymi efektami.Pojemność: 15 ml
Dozownik: atomizer