Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Sensual Fragrance for women - kompozycja nut zapachowych i feromonów, która sprawi, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

Każda kobieta marzy o byciu intrygującą i atrakcyjną. Sensual Fragrance to feromony zapachowe dla kobiet, które pragną w oczach innych być zmysłowe, uwydatniając jednocześnie swoją ponętność.

Chcesz kusić, nęcić i kokietować? Uwodzenie nigdy nie było tak proste. Wystarczy wyeksponować swoje naturalne piękno i cieszyć się rosnącym zainteresowaniem ze strony mężczyzn, którzy zrobią wszystko, aby tylko znaleźć się w pobliżu Ciebie. A przecież im bliżej Ciebie się znajdą, tym skuteczniej zahipnotyzujesz ich przy pomocy feromonów!

Sama podejmiesz decyzję, jak najlepiej wykorzystać ich pożądanie. Nie ma znaczenia co pomoże Ci być naprawdę szczęśliwą - płomienny romans bez zobowiązań, wspólne noce z romantycznym i opiekuńczym facetem na całe życie czy rozpalenie na nowo swojego partnera i przypomnienie mu, że ma obok siebie najprawdziwszy skarb. Masz niepowtarzalną szansę oczarować mężczyzn, nie budząc przy tym jakichkolwiek podejrzeń, że korzystasz z Sensual Fragrance. Dla nich ten zachwyt Twoją osobą będzie czymś całkowicie naturalnym!

Subtelny i niezwykle kobiecy zapach Sensual Fragrance zahipnotyzuje przede wszystkim mężczyzn, jednak dawka feromonów pozwoli Ci wydatnie poprawić również życie zawodowe. Ludzie zaczną postrzegać Cię jako kobietę sukcesu, silną i niezależną, której warto słuchać. Przełoży się to również na lepszą zabawę podczas różnego rodzaju spotkań towarzyskich - zobaczysz, jak rozmowni i otwarci wobec Ciebie będą inni!

Jak używać?
Ze względu na wysokie stężenie, najlepiej na ubranie (kołnierzyk, mankiety).

Pojemność: 2.4 ml


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...