Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Zmysłowa i tajemnicza nuta zapachowa D"amour powali na kolana nie tylko Twojego mężczyznę, ale również wszystkich pozostałych. Od tego momentu nie będą mogli przestać o Tobie myśleć, a namiętność i pożądanie, jakie u nich wzbudzisz, zaskoczą nawet Ciebie!

Dzięki produktowi firmy Inverma staniesz się pociągająca, tajemnicza, intrygująca i zmysłowa. Subtelnie podpowiesz tym, którzy jeszcze nie dostrzegli Twojego naturalnego piękna, że ich brak spostrzegawczości do tej pory pozbawiał ich szans na najbardziej sensualny flirt swojego życia.

Feromony w warunkach naturalnych wydziela ludzki organizm. Robi to jednak w stosunkowo niedużych ilościach, a D"amour pomaga nieco zintensyfikować ich wpływ na innych ludzi. Nie ma przecież nic złego w maleńkiej podpowiedzi mężczyznom, że nie zauważali wcześniej jak wyjątkową i atrakcyjną kobietą jesteś.

Jeśli dotychczas Twoje kontakty towarzyskie determinowały poczucie niesprawiedliwości, że Ty zasługujesz na atencję ze strony innych, a z przyczyn niezrozumiałych otrzymywały ją osoby, które wcale nie były tak niezwykłe jak Ty, D"amour jest stworzony z myślą o Tobie. Twoja zmysłowość sprawi, że faceci nie oderwą od Ciebie wzroku, staną się otwarci, bezpośredni i skorzy do flirtu, a Ty dzięki temu poczujesz się pewniejsza siebie, bardziej przebojowa i świadoma własnych atutów.

Niewielkie opakowanie tych perfum pozwoli Ci zabrać je ze sobą wszędzie, gdyż zmieszczą się w każdej torebce. Niech nie zmyli Cię jednak skromny rozmiar D"amour - jest to produkt bardzo wydajny. Wystarczy, że zaaplikujesz go w następujących miejscach:
- skóra na policzkach,
- szyja,
- dekolt,
- nadgarstki,
- skóra za uszami,
i możesz zacząć cieszyć się długotrwałymi efektami.

Kto wie, może na końcu przygody z D"amour czeka na Ciebie prawdziwa, romantyczna miłość?

Pojemność: 3 ml
Producent: Inverma

Feromony na każdego człowieka działają w sposób indywidualny.  • produkcja: 

    Niemcy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...