Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: hot

Hot Pheromon Gel Woman - Twoja tajna broń na wyjątkowe wieczory.

Bezwonne feromony dla kobiet, które chcą być przygotowane na każdą sytuację, nawet tę najmniej spodziewaną.

Nieistotne czy właśnie znajdujesz się na randce czy na imprezie, możesz zwiększyć swoją atrakcyjność momentalnie i, co najważniejsze, wyjątkowo skutecznie. Dzięki Hot Pheromon Gel nawiązanie kontaktu, zainicjowanie rozmowy czy zdobycie zainteresowanie może być dużo łatwiejsze.

Feromony są bezwonne, w związku z czym osoba poddana ich działaniu nie zdaje sobie sprawy z tego faktu. Wystarczy odpowiednio ukierunkować percepcję innych ludzi, żeby w końcu docenili Twoje naturalne piękno, i cieszyć się z efektów. Męskie spojrzenia będą pożądliwe jak nigdy dotąd, Ty zaś - zadowolona i szczęśliwa.

Poczucie docenienia jest niezwykle istotne, a dzięki Hot Pheromon Gel nie tylko faceci spojrzą na Ciebie inaczej. Stosowanie tych wysokiej jakości feromonów dla kobiet pozwoli Ci odmienić także swoje życie zawodowe. Ludzie staną się bardziej towarzyscy, zarówno na imprezach, jak i w pracy, dzięki czemu masz szansę na zyskanie większej swobody i opanowania w sytuacjach stresowych. Będziesz bardziej błyskotliwa i bezpośrednia, co może w oczach innych wywindować Cię do roli potencjalnej liderki.

Szereg zalet, które oferuje korzystanie z Hot Pheromon Gel, może znacząco odmienić wiele aspektów Twojego życia, lecz nie ma co się oszukiwać - w przypadku feromonów chodzi przede wszystkim o relacje damsko-męskie. Teraz będziesz przyciągać mężczyzn jak magnes, a oni, zahipnotyzowani Twoim wdziękiem, staną się bardziej skorzy do spełniania Twoich zachcianek.

Nieistotne, czy wśród tych zachcianek jest stały partner, poprawienie sytuacji z mężem lub nowy i zmysłowy kochanek - będziesz miała w czym wybierać.

Wszystko w Twoich rękach! Wystarczy skorzystać z tego niewidzialnego afrodyzjaku.

Feromony nie na każdego działają jednakowo, wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Pojemność: 15 ml

Żel należy zaaplikować w takie miejsca jak nadgarstki, skronie, dekolt, szyja czy zgięcia łokciowe.