Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next Pure for women - bezwonne feromony dla kobiet, które chcą być jeszcze bardziej zmysłowe, intrygujące i wyjątkowe!

Bezzapachowe właściwości feromonów Miyoshi Miyagi Next Pure for women pozwalają używać ich jednocześnie z ulubionymi perfumami, stosowanymi na co dzień. Dzięki temu możesz zapewnić sobie kompleksową poprawę swojego życia i wcale nie musisz rezygnować z dotychczasowej przewodniej nuty zapachowej.

Feromony to substancje, które Twój organizm emituje w celu zasygnalizowania gotowości seksualnej, wzbudzenia czyjegoś zaufania lub wpłynięcia na inny aspekt relacji interpersonalnych. Dzięki Miyoshi Miyagi Next Pure for women możesz spotęgować siłę ich działania i zagwarantować sobie niepowtarzalną efektywność.

Uwodzenie, flirt, podryw, seks - to pierwsze rzeczy, które kojarzą się z feromonami. I rzeczywiście, w dużej mierze jest to prawda. Teraz masz niespotykaną szansę stać się fascynującą uwodzicielką, która oczarowuje facetów swoim wdziękiem, a oni będą mogli oderwać od Ciebie wzroku.

Wizerunek silnej i niezależnej kobiety sukcesu z pewnością korzystnie wpłynie na Twoją sytuację zawodową. Nadszedł czas, żeby przestać przejmować się rozmowami o pracę, egzaminami czy spotkaniami o charakterze biznesowym, podchodzić do nich z wrodzoną swobodą i odnosić same sukcesy.

Na imprezach nie musisz już być szarą myszką, która na imprezach boi się odezwać. Dowiedz się, jak pozytywne emocje możesz budzić w innych ludziach i ciesz się zainteresowaniem z ich strony. Teraz zrobią wszystko, żeby spędzić w Twoim towarzystwie jak najwięcej czasu, porozmawiać z Tobą, pożartować i cieszyć się samą Twoją obecnością.

Każdego dnia budź się doceniona, przebojowa, spontaniczna i szczęśliwa!


Pojemność: 15 ml
Aplikator: atomizer
Stężenie: 1.64 mg/ml

SPOSÓB UŻYCIA: Zaaplikować w okolicach szyi, nadgarstków i skroni. Zaleca się nie przesadzać z ilością, gdyż feromony bezwonne dla kobiet Miyoshi Miyagi Next Pure for women są dość mocno stężone.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...