Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Blind Passion Mask od Bijoux Indiscrets to wyjątkowo elegancka, satynowa maska na oczy, która wyniesie Wasz związek na nowe, nieodkryte dotąd poziomy namiętności. Projektanci tej hiszpańskiej marki zadbali o wszystkie detale tego wyjątkowego przedmiotu.

 

„Miłość”, „namiętność”, „pożądanie”, „seks”… Utrzymana w estetyce czerni, na frontowej stronie ma wypisane słowa, które odzwierciedlają wewnętrzny nastrój i pragnienia osoby, która ją zakłada.

 

Maska zapakowana została w gustowne, czarne pudełeczko, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako rozbudzający zmysły, romantyczny prezent.

 

i pasja zawsze idą w parze, przez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest potrzebna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość nadaje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas by iść do przodu, sprawia że jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata. Tworząc nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, scala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

 

Opaska w kolorze czarnym.

Materiał: satyna

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

OPASKA / MASKA

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    satyna

Zaloguj się
2017-01-11 16:08:52 - Jui

Opaska w sam raz na upojną noc. Aż dziwne, że jeden niewielki gadżet może tak bardzo odmienić i urozmaicić życie erotyczne. Idealny prezent, także dla samego siebie.

2017-02-24 09:23:36 - Nati

Zasłonięcie oczu w trakcie zbliżenia naprawdę gwarantuje mocniejsze jego odczuwanie. Dlatego opaska na oczy to dobrze wydane pieniądze.

2017-03-07 15:57:56 - Hana

Mój chłopak zaskoczył mnie tą opaską na walentynki - była nieco sceptycznie nastawiona, ale całe szczęście pozwoliłam sobie na trochę łóżkowej wariacji. Szczegóły zostawię dla siebie, dodam tylko że nosi się ją bardzo wygodnie i faktycznie odkrywa nowe do

2017-10-11 22:42:05 - Lusius

Raz założę ja, raz jej - i zabawa zawsze jest przednia i emocjonująca. Świetny gadżet!

2017-10-30 19:45:51 - Edyta

Z taką opaską zaczyna się prawdziwa zabawa. Jest naprawdę elegancka, wykonana z przyjemnego materiału. Polecam z czystym (no prawie;) sumieniem.

2020-01-14 16:07:31 - Krzych

Idealnie nadaje się do wszelkich łózkowych zabaw aby rozpalić zmysły ;D Partnerka zachwycona i rozpalona jak diabli!