Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: nexus (uk)

Nexus Revo 2 (czarny) to innowacyjny sprzęt przeznaczony do stymulacji prostaty. Wykonany z silikonu medycznego oraz plastiku ABS, bez użycia ftalanów, stanowi bezpieczną drogę w kierunku wyjątkowych doznań. Revo 2 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy dzięki niemu będą w stanie doświadczyć doznań jakich do tej pory nie było im dane osiągnąć.

 

Nexus Revo 2 oferuje nam przyjemność na pięciu różnych poziomach wibracji, a dodatkowo model ten posiada dwa programy rotacji trzonka. Połączenie tych funkcji zapewnia użytkownikowi niesamowite doznania podczas masażu. Dzięki zastosowaniu przy produkcji hipoalergicznego, przebadanego dermatologicznie, aksamitnie gładkiego sylikonu medycznego Nexus Revo 2 jest całkowicie bezpieczny dla każdego użytkownika.

 

Masażer prostaty zasilany jest akumulatorem. Jego jednokrotne ładowanie, trwające około 4 godzin pozwala na nieustanną pracę przez 10 godzin. Użytkownik jest w stanie korzystać z masażu przez długi czas bez konieczności przerywania doznań. Ładowarka wraz z kablem USB pozwala na ładowanie Revo 2 w każdym miejscu, nawet za pomocą komputera czy laptopa.

 

Firma Nexus to działająca od kilkunastu lat brytyjska marka specjalizująca się w produktach erotycznych. Znana jest na rynku międzynarodowym przede wszystkim z produkcji nietypowych i innowacyjnych sprzętów dla kobiet i mężczyzn. Producent wielokrotnie udowadniał, że w swojej działalności stawia na jakość i funkcjonalność. Produkty firmy Nexus zdobyły między innymi nagrodę za najlepszy design (masażer prostaty Excel). Rok po sukcesie firma wypuściła na rynek produkt o nazwie Vibro, który uplasował firmę na szycie producentów artykułów erotycznych dla mężczyzn.

 

Gruczoł prostaty jest niezwykle istotnym gruczołem w organizmie każdego mężczyzny, zwanym inaczej gruczołem krokowym. Gruczoł ten umiejscowiony jest pod pęcherzem moczowym, a z drugiej strony przywiera do ściany odbytu. Główną funkcją prostaty jest produkcja płynu, znajdującego się w męskiej spermie, zawierającego plemniki. Znane są również szerokie walory prostaty w kwestii  doznań seksualnych jakie umożliwia. Gruczoł nazywany często "męskim punktem G", pozwala na wyjątkowe doznania między innymi za pomocą technik masażu. Warto pamiętać, iż masaż prostaty nie jest tylko jedną z technik seksualnych, pozwalających na unikalne doznania erotyczne i uzyskanie erekcji. Dzięki masażerowi istnieje możliwość zdiagnozowania różnego rodzaju schorzeń gruczołu krokowego.

 

Masaż za pomocą Revo 2 może być wykonywany przez partnerkę lub indywidualnie. Jego unikalny kształt zapewnia stymulację 'męskiego punktu G" oraz krocza.

 

Parametry techniczne:
kolor: czarny
długość: 14,6 cm
średnica w najszerszym miejscu: 3,2 cm
tworzywo: silikon medyczny i plastik ABS
zasilanie: akumulator litowo-jonowy
wejście zasilacza: USB

5 różnych poziomów wibracji, 2 programy rotacji trzonka

 

 

Uwagi producenta:
- w celu zapewnienia długotrwałego, bezawaryjnego działania sprzętu zaleca się stosowanie lubrykantów na bazie wody
- w celu osiągnięcia najwyższego stopnia zadowolenia i relaksu podczas masażu zaleca się wcześniejsze wykonanie lewatywy