Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: nexus (uk)

Nexus Revo 2 (czarny) to innowacyjny sprzęt przeznaczony do stymulacji prostaty. Wykonany z silikonu medycznego oraz plastiku ABS, bez użycia ftalanów, stanowi bezpieczną drogę w kierunku wyjątkowych doznań. Revo 2 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy dzięki niemu będą w stanie doświadczyć doznań jakich do tej pory nie było im dane osiągnąć.

Nexus Revo 2 oferuje nam przyjemność na pięciu różnych poziomach wibracji, a dodatkowo model ten posiada dwa programy rotacji trzonka. Połączenie tych funkcji zapewnia użytkownikowi niesamowite doznania podczas masażu. Dzięki zastosowaniu przy produkcji hipoalergicznego, przebadanego dermatologicznie, aksamitnie gładkiego sylikonu medycznego Nexus Revo 2 jest całkowicie bezpieczny dla każdego użytkownika.

Masażer prostaty zasilany jest akumulatorem. Jego jednokrotne ładowanie, trwające około 4 godziny pozwala na nieustanną pracę przez 10 godzin. Użytkownik jest w stanie korzystać z masażu przez długi czas bez konieczności przerywania doznań. Ładowarka wraz z kablem USB pozwala na ładowanie Revo 2 w każdym miejscy nawet za pomocą komputera czy laptopa.

Dane techniczne:
kolor: czarny
długość: 14,6 cm
średnica w najszerszym miejscu: 3,2 cm
tworzywo: silikon medyczny i plastik ABS
zasilanie: akumulator litowo-jonowy
wejście zasilacza: USB

Uwagi producenta:
- w celu zapewnienia długotrwałego bezawaryjnego działania sprzętu zaleca się stosowanie lubrykantów na bazie wody
- w celu osiągnięcia najwyższego stopnia zadowolenia i relaksu podczas masażu zaleca się wcześniejsze wykonanie lewatywy

Firma Nexus to działająca od kilkunastu lat brytyjska marka specjalizująca się w produktach erotycznych. Znana jest na rynku międzynarodowym przede wszystkim z produkcji nietypowych i innowacyjnych sprzętów dla kobiet i mężczyzn. Producent wielokrotnie udowadniał, że w swojej działalności stawia na jakość i funkcjonalność. Produkty firmy Nexus zdobyły między innymi nagrodę za najlepszy design (masażer prostaty Excel). Rok po sukcesie firma wypuściła na rynek produkt o nazwie Vibro, który uplasował firmę na szycie producentów artykułów erotycznych dla mężczyzn.

Gruczoł prostaty jest niezwykle istotnym gruczołem w organizmie każdego mężczyzny, zwanym inaczej gruczołem krokowym. Gruczoł ten umiejscowiony jest pod pęcherzem moczowym, a z drugiej strony przywiera do ściany odbytu. Główną funkcją prostaty jest produkcja płynu, znajdującego się w męskiej spermie, zawierającego plemniki. Znane są również szerokie walory prostaty w kwestii  doznań seksualnych jakie umożliwia. Gruczoł nazywany często "męskim punktem G", pozwala na wyjątkowe doznania między innymi za pomocą technik masażu. Ale warto pamiętać, iż masaż prostaty nie jest jedynie jedną z technik seksualnych pozwalającą na unikalne doznania erotyczne. Poza walorami medycznymi w postaci możliwości zdiagnozowania różnego rodzaj schorzeń gruczołu krokowego, masaż prostaty może być środkiem do uzyskania erekcji.

Masaż za pomocą Revo 2 może być wykonywany przez partnerkę lub indywidualnie, jego unikalny kształt zapewnia stymulacje 'męskiego punktu G" oraz krocza

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...