Wczytuję dane...
Najlepsze wibratory - Ranking TOP5!

Produkcja wibratorów poszła w ostatnich latach bardzo do przodu, dzięki czemu pojawiła się szeroka gama produktów o bardzo różnorodnym designie i funkcjach. Należy pożegnać się ze stereotypem mówiącym, że wibratory przeznaczone są głównie dla osób, które nie są w stanie znaleźć prawdziwego partnera – ich różnorodne funkcje sprawiają bowiem, że są idealne do samodzielnych eksperymentów, dzięki którym można określić, co sprawia nam największą przyjemność, a przez to czerpać potem większą rozkosz z zabaw z partnerem.

Osoby, które chcą kupić bardzo dobry wibrator w atrakcyjnej cenie na pewno znajdą coś dla siebie w asortymencie Świata Doznań. Oto lista pięciu wibratorów znajdujących się w naszej ofercie, które są szczególnie godne polecenia.

1. Odeco Lilith

Ranking zaczynamy od jednego z najpopularniejszych wibratorów w ofercie Świata Doznań, jakim jest Odeco Lilith. Jest to produkt stworzony, by dawać bardzo różnorodne, intensywne wrażenia, a jednocześnie dostarczyć im intrygującej oprawy. Posiada on bowiem luminescencyjny uchwyt, który tworzy zmysłowy efekt wizualny, a zarazem ułatwia korzystanie z wibratora w ciemności, a także możliwość dostosowywania trybów pulsacji i wibracji. W dodatku jest zaprojektowany w sposób, który umożliwia stymulację zarówno pochwy i punktu G, jak i łechtaczki!

Odeco Lilith doskonale sprawdza się więc, gdy nabierze Cię ochota na zmysłowe wrażenia w środku nocy, niezależnie od tego, jaka intensywność odpowiada Ci w danej chwili. Warto wypróbować różne tryby pulsacji i wibracji, jakie oferuje ten wibrator! Mnogość funkcji sprawia, że jest to zabawka, która na pewno szybko Ci się nie znudzi.

2. Marc Dorcel Too Much


Najpopularniejszy wibrator dostępny w bogatym asortymencie Świata Doznań to wyprodukowany przez firmę francuskiego potentata Marca Dorcela wibrator dla kobiet Too Much, czyli po polsku „Za dużo”. Jak wskazuje sama nazwa, jest to gadżet przeznaczony dla Pań, które oczekują szczególnie intensywnych wrażeń.

Czym wyróżnia się na tle innych produktów tego typu? Otóż dzięki posiadaniu dwóch silniczków jest on doskonale przystosowany zarówno do stymulacji wejścia do pochwy, jak i punktu G. Dzięki temu używające go kobiety mogą pozwolić sobie na dostarczanie sobie aż na dwa sposoby rozkoszy dodatkowo intensyfikowanej pręgami, którymi pokryta jest jego powierzchnia. I chociaż nazwa sugeruje wrażenia „na najwyższych obrotach”, to dzięki dziesięciu dostępnym poziomom wibracji, Too Much sprawdzi się zarówno wtedy, gdy masz ochotę na bardzo intensywną sesję, jak i gdy masz ochotę po prostu nieco się odprężyć. Gdy dodamy do tego bardzo poręczny design zabawki i wykonanie z bezpiecznego dla ciała silikonu, trudno się dziwić jej ogromnej popularności.

3. Neo Rabbit Vibe


Jednym z najpopularniejszych rodzajów wibratorów sprzedawanych przez Świat Doznań są tak zwane „króliczki”, które dzięki interesującej konstrukcji są w stanie stymulować kilka kobiecych stref erogennych naraz, oferując prawdziwie wyrafinowaną rozkosz. Do tej właśnie należy Neo Rabbit Vibe, który jest jednym z najwybitniejszych przykładów designu zabawek erotycznych ostatnich lat.

Konstrukcja Neo Rabbit Vibe sprawia, że jest on w stanie doskonale opinać strefy erogenne, a jego funkcje dają ogromne możliwości, jeśli chodzi o dostarczanie sobie różnorodnych wrażeń. Posiada on bowiem aż 4 tryby pulsacyjne i 3 prędkości na silniczek, przez co można jednocześnie pieścić różne strefy erogenne z różną prędkością. To sprawia, że Neo Rabbit Vibe jest idealną zabawką do odkrywania własnego ciała – możesz dzięki niej precyzyjnie sprawdzić, co sprawia Ci największą przyjemność!

4. Marc Dorcel Silver Star


Na czwartym miejscu ponownie Marc Dorcel! Silver Star to, podobnie jak Mini Must, produkt niezwykle elegancki i poręczny, który można bezproblemowo wziąć ze sobą do torebki. Jego prosty kształt i gładka srebrna powierzchnia to niezwykły przykład minimalistycznego designu. Podobna szlachetna prostota cechuje przystępną obsługę zabawki, która jest dzięki niej świetnym wyborem dla początkujących użytkowniczek.

5. Marc Dorcel Mini Must


Na piątym miejscu produkt francuskiej firmy, która zdominowała to zestawienie - wibrator dla kobiet Mini Must od Marca Dorcela. Jak przystało na francuski wyrób przystało, jest to produkt niezwykle elegancki, który idealnie pasuje do damskiej torebki. Jest to fantastyczny wibrator dla niedoświadczonych kobiet, ponieważ jego kształt pozwala na łatwe odnalezienie punktu G, który dzięki Mini Must otrzyma mnóstwo niesamowitych pieszczot, a w dodatku posiada aż siedem trybów wibracji, przez co można zacząć od pierwszego i powoli przyzwyczajać się do coraz bardziej intensywnych wrażeń!