Wczytuję dane...
Najlepsze karciane gry erotyczne - Ranking TOP4!

Związek między grami karcianymi a erotyką jest jasny. Każdy z nas w końcu kojarzy grę w rozbieranego pokera! Jednak obecnie producenci erotycznych gadżetów poszli o krok dalej i stworzyli karciane gry erotyczne, które w o wiele większym stopniu podkręcają atmosferę w sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi z nich!

1. Kamapoker

Kamapoker to, jak sama nazwa wskazuje, poker inspirowany kamasutrą. Na kartach znajdują się więc rysunki przedstawiające pozycje z Księgi Miłości. Miłośnicy klasycznego rozbieranego pokera na pewno polubią pierwszą rundę gry, zwaną po prostu "Striptiz", w której każdy gracz dostaje po jednym żetonie na każde z ubrań, które ma na sobie, a celem jest rozebranie współzawodnika. To jednak dopiero początek – kolejne fazy są grą o pieszczoty, pocałunki i wreszcie wykorzystanie przedstawionych na kartach pozycji w trakcie finalnej fazy zwaną „Ekstaza”.

 

 

 

2. Strip Poker od California Exotic Novelties

Jak sama nazwa wskazuje, Strip Poker od California Exotic Novelties to ni mniej ni więcej niż wariacja na temat klasycznego rozbieranego pokera, wzbogacona jednak o nowe zasady, które czynią ten pieprzny klasyk jeszcze bardziej atrakcyjnym. To znakomita gra dla par, jak również i na gorące imprezy.

 

 

 

 

 

3. Connect

Jak sugeruje nazwa, Connect od California Exotic Novelties to gra karciana, która została zaprojektowana w taki sposób, by pozwolić parom osiągnąć nowy poziom seksualnej bliskości! To zestaw atrakcyjnych wizualnie kart i ciekawe zasady, dzięki którym gracze rzucają sobie nawzajem seksualne wyzwania. Świetny sposób dla par, by podkręcić życie łóżkowe!

 

 

 

 

 

 

4. Pillow Talk

Pillow Talk od California Exotic Novelties to gra dla par, które chcą wprowadzić atmosferę gorącą i romantyczną zarazem. Jej zasady zostały opracowane w taki sposób, by zachęcić graczy do mówienia sobie nawzajem o swoich potrzebach. Innymi słowy – gra, w której każdy wygrywa!