Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Postaw na niesamowite doznania i wkrocz do świata elektrostymulacji – kup Mystim - Tension Lover!

 

Mystim - Tension Lover to najwyższej jakości zasilacz do zabawek z funkcją elektrostymulacji. Urządzenie posiada niewielki rozmiar, dlatego jest równocześnie poręczne. Zostało wykonane z solidnych materiałów. Stosowanie ułatwia czytelny wyświetlacz. Gadżet jest zasilany za pomocą baterii 9V. Spokojnie, zabawę możesz zacząć już po otworzeniu pudełka, ponieważ owa bateria znajduje się w zestawie. Opinie użytkowników doceniają, że zabawka oferuje proste sterowanie. Dochodzi do tego fakt, że osoba korzystająca z jednostki zasilającej Mystim - Tension Lover może liczyć zarówno na delikatne mrowienie, jak i mocniejsze porażenia. Z tego powodu każdy miłośnik elektrostymulacji będzie zadowolony z zakupu! Zestaw jest pakowany w twarde etui, które ułatwia dyskretne i przede wszystkim bezpieczne przechowywanie. Cena urządzenia jest adekwatna do jego jakości.

 

Nie musisz od razu kupować zabawek do elektrostymulacji, ponieważ w komplecie Mystim - Tension Lover znajdują się cztery elektrody samoprzylepne, które można przymocować niemal do każdej części ciała. Przez to możliwe są na przykład pieszczoty piersi, ud, elektrostymulacja penisa itd. W zestawie jest też potrzebne okablowanie. Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do zakupu. Nie bój się eksperymentów i otwórz się na nowe doznania!

 

Jeżeli chcesz, znajdziesz w naszej ofercie wiele zabawek do elektrostymulacji.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

długość: 12,8 cm

szerokość: 7 cm

głębokość: 2,6 cm

waga: 170 g (wraz z baterią)

szerokość impulsu: 50-260 mikrosekund

intensywność: 0-80 mA

częstotliwość: 1-160 Hz

zasilanie: bateria 9V (w zestawie)

funkcje: 7 trybów pracy, regulator czasowy, kontrola nad impulsami

wodoodporność: nie

kod EAN- 42 60152 46000 8

certyfikat medyczny: CE 0483

 

Zawartość opakowania: jednostka zasilająca Mystim Tension Lover, twarde etui, 4 samoprzylepne elektrody, 2 kable pin 2 mm, bateria 9V, instrukcja obsługi.

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

 • częstotliwość (w Hz): 

  1 - 160

 • funkcje: 

  7 trybów pracy, regulator czasowy, kontrola nad impulsami

 • intensywność (w mA): 

  0 - 80

 • szerokość impulsu: 

  50 - 260 mikrosekund

 • zasilanie: 

  bateria 9V (w zestawie)