Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure - bezwonne feromony dla mężczyzn. Koncentrat feromonów o silnym stężeniu, dzięki któremu możesz korzystać z rewelacyjnych właściwości tych magicznych substancji bez rezygnacji ze swoich ulubionych perfum.

Jeśli do tej pory zdarzyło Ci się zastanawiać na czym polega niezwykły sekret wszystkich podrywaczy, którzy ze skutecznością Casanovy flirtowali z kobietami i zdobywali je bez najmniejszych problemów, odpowiedzią są właśnie feromony. Tak naprawdę Ty musisz je tylko kupić, nasz sklep błyskawicznie doręczyć i chwila Twojego sukcesu zbliży się w mig.

Być może zastanawiasz się jak działają feromony? Rola feromonów w środowisku polega na wysyłaniu konkretnych sygnałów do innych osób, dzięki czemu informujemy ich podświadomość o gotowości seksualnej i możliwości zajścia wielu różnych reakcji o charakterze społecznym. Miyoshi Miyagi Pure to bezzapachowe feromony dla mężczyzn, którzy czują potrzebę wzmocnienia siły ich działania, teraz dostępne w promocyjnej cenie.

Jest to niespotykana szansa na roztaczanie męskiej aury siły i dominacji, która pomoże wykreować wizerunek macho, rozpalającego kobiece zmysły. Jeżeli chcesz poprawić swoje umiejętności w relacjach damsko-męskich, ułatwić sobie podryw i cieszyć się z rosnącego zainteresowania ze strony płci pięknej, czas podjąć odpowiednie kroki.

Kobiety będą oczarowane Twoją przebojowością i charyzmą, a Ty, czując się bardziej pewny siebie, możesz rozkochiwać je w sobie i sprawiać, że nie będą mogły przestać o Tobie myśleć.

Jednak feromony wpływają nie tylko na Twoje życie seksualne, ale również zawodowe. Kiedy inni dostrzegą w Tobie błyskotliwego samca alfa, łatwiej będzie Ci zdobyć upragniony awans i rozpocząć marsz po drodze do sukcesu. Pokaż innym, że zasługujesz na coś więcej, niż pozycję szeregowego pracownika i masz wszelkie predyspozycje, aby dowodzić i być liderem z prawdziwego zdarzenia.

Kolejnym aspektem życia, który może ulec znacznej poprawie, jest życie towarzyskie. Na imprezach masz szansę sprawiać, że ludzie będą zachwyceni Twoją obecnością i szybko podświadomie ulokują Cię w centrum uwagi. Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o roli duszy towarzystwa, rozmyślałeś jakie feromony kupić, to Miyoshi Miyagi Pure to feromony zapachowe dla mężczyzn takich, jak Ty!

Jak stosować feromony? Wystarczy zaledwie kilka kropel zaaplikowanych w okolicach szyi, klatki piersiowej, skroni, nadgarstków czy zgięć łokciowych, żeby w pełni cieszyć się unikalnymi właściwościami tego niewidzialnego afrodyzjaku i zacząć korzystać z życia tak, jak na to zasługujesz!

Pojemność: 5 ml

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    5

Zaloguj się
2016-01-14 19:46:17 - Katyato

Dużym plusem jest to, że te feromony są praktycznie bezzapachowe i bardzo trudno wyczuć, że mamy do czynienia z feromonami. Można je spokojnie stosować, bo są bardzo dyskretne. Naprawdę polecam.

2016-01-22 12:17:18 - Katyato

Dużym plusem jest to, że te feromony są praktycznie bezzapachowe i bardzo trudno wyczuć, że mamy do czynienia z feromonami. Można je spokojnie stosować, bo są bardzo dyskretne. Naprawdę polecam.

2016-01-22 12:17:41 - Katyato

Dużym plusem jest to, że te feromony są praktycznie bezzapachowe i bardzo trudno wyczuć, że mamy do czynienia z feromonami. Można je spokojnie stosować, bo są bardzo dyskretne. Naprawdę polecam.

2017-02-15 17:05:42 - Jan

Te feromony nie mają zapachu, ale działają. Można je zatem łączyć z dowolnymi perfumami.