Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure - silnie stężony koncentrat feromonów dla kobiet, które kochają uwodzić i czuć się wyjątkowo!


Choć wielkość opakowania Miyoshi Miyagi Pure sprawia dość niepozorne wrażenie, te bezzapachowe feromony dla kobiet to produkt wyjątkowo wysokiej jakości. A ich poręczność, biorąc pod uwagę łatwość aplikacji, jest tylko i wyłącznie zaletą, gdyż od teraz możesz mieć swoje ulubione feromony zawsze przy sobie.

Miyoshi Miyagi Pure są gwarantem wonnej neutralności - nie musisz martwić się, że ich zapach będzie gryzł się z nutą ulubionych perfum czy kosmetyków. Feromonów nie możesz wyczuć, w związku z czym nikt nie jest w stanie zorientować się, że masz je na sobie.

Feromony są wydzielane przez ludzki organizm w warunkach naturalnych, jednak ich ilość często bywa dość skromna. Właściwości Miyoshi Miyagi Pure gwarantują możliwość zoptymalizowania ich działania, dzięki czemu będziesz robić jeszcze większe wrażenie na mężczyznach, rozpalając ich zmysły i intrygując swoim erotyzmem.

Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób wykorzystasz systematycznie rosnące zainteresowanie ze strony mężczyzn. Oni zapragną Twojego towarzystwa, a Ty zadecydujesz, który z nich zasługuje na przelotny, namiętny romans, a któremu warto dać szansę na realizowanie Twoich pragnień w dłuższej perspektywie czasu.

Dzięki bezzapachowym feromonom dla kobiet Miyoshi Miyagi Pure rozpalisz nie tylko nowopoznanych facetów, ale również swojego aktualnego partnera! Jeśli niepokoi Cię, że w Waszej sypialni przygasł nieco żar namiętności, czas podsycić go ze zdwojoną siłą!

Wyjątkowo szeroka gama produktów z serii Miyoshi Miyagi pozwala dobrać feromony idealne w danej sytuacji - sama możesz podjąć decyzję jak intensywne i stężone mają być.

Zaledwie kilka kropli tego niezwykłej jakości produktu wystarczy, abyś wpłynęła na percepcję innych i stała się w ich oczach dużo bardziej atrakcyjna i wyjątkowa.

Pojemność: 5 ml
Jak stosować? Wystarczy kilka kropel zaaplikowanych na skórę w okolicach dekoltu, skroni czy szyi i można cieszyć się z efektów. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki!Feromony działają na ludzi z różną intensywnością, zależnie od wpływu wielu czynników (tryb życia, predyspozycje organizmu, stan zdrowia).

Napisz opinię
2016-03-26 16:45:08 - Ula

Idealne uzupełnienie perfum. A niewielką butelkę można zabrać wszędzie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...