Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure - silnie stężony koncentrat feromonów dla kobiet, które kochają uwodzić i czuć się wyjątkowo!


Choć wielkość opakowania Miyoshi Miyagi Pure sprawia dość niepozorne wrażenie, te bezzapachowe feromony dla kobiet to produkt wyjątkowo wysokiej jakości. Ich poręczność, biorąc pod uwagę łatwość aplikacji, jest tylko i wyłącznie zaletą, gdyż od teraz możesz mieć swoje ulubione feromony zawsze przy sobie.

Miyoshi Miyagi Pure są gwarantem wonnej neutralności - nie musisz martwić się, że ich zapach będzie gryzł się z nutą ulubionych perfum czy kosmetyków. Feromonów nie możesz wyczuć, w związku z czym nikt nie jest w stanie zorientować się, że masz je na sobie.

Feromony są wydzielane przez ludzki organizm w warunkach naturalnych, jednak ich ilość często bywa dość skromna. Właściwości Miyoshi Miyagi Pure gwarantują możliwość zoptymalizowania ich działania, dzięki czemu będziesz robić jeszcze większe wrażenie na mężczyznach, rozpalając ich zmysły i intrygując swoim erotyzmem.

Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób wykorzystasz systematycznie rosnące zainteresowanie ze strony mężczyzn. Oni zapragną Twojego towarzystwa, Ty zadecydujesz, który z nich zasługuje na przelotny, namiętny romans, a któremu warto dać szansę na realizowanie Twoich pragnień w dłuższej perspektywie czasu.

Dzięki bezzapachowym feromonom dla kobiet Miyoshi Miyagi Pure rozpalisz nie tylko nowopoznanych mężczyzn, ale również swojego aktualnego partnera! Jeśli niepokoi Cię, że w Waszej sypialni przygasł nieco żar namiętności, czas podsycić go ze zdwojoną siłą!

Wyjątkowo szeroka gama produktów z serii Miyoshi Miyagi pozwala dobrać feromony idealne w danej sytuacji - sama możesz podjąć decyzję jak intensywne i stężone mają być.

Zaledwie kilka kropli tego niezwykłej jakości produktu wystarczy, abyś wpłynęła na percepcję innych i stała się w ich oczach dużo bardziej atrakcyjna i wyjątkowa.

Pojemność: 5 ml


Jak stosować? Wystarczy kilka kropel zaaplikowanych na skórę w okolicach dekoltu, skroni czy szyi i można cieszyć się z efektów. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki!


Feromony działają na ludzi z różną intensywnością, zależnie od wpływu wielu czynników (tryb życia, predyspozycje organizmu, stan zdrowia).

Napisz opinię
2016-03-26 16:45:08 - Ula

Idealne uzupełnienie perfum. A niewielką butelkę można zabrać wszędzie.