Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure - bezwonne feromony dla kobiet, koncentrat feromonów. Pozwól innym docenić swoje niepowtarzalne, naturalne piękno!

Uwodzenie mężczyzn nigdy nie było tak proste - dzięki Miyoshi Miyagi Pure masz wyjątkową okazję zostać intrygującą kobietą, która owija sobie mężczyzn wokół palca i rozpala ich zmysły do czerwoności.

Jeśli nie potrafiłaś pojąć, na czym polega sekret tych wszystkich kobiet, które z taką łatwością wabią mężczyzn i sprawiają, że ci szaleją z pożądania, teraz poznałaś rozwiązanie.

Feromony!

Substancje, które mają za zadanie zakomunikować podświadomości drugiej osoby, że jesteś gotowa, aby nawiązać kontakt, wzbudzić jej zaufanie lub dać znać o gotowości seksualnej. Za pomocą Miyoshi Miyagi Pure możesz zwiększyć moc ich działania i doprowadzić do sytuacji, w której to Ciebie otaczają przystojni mężczyźni, spragnieni namiętnych chwil sam na sam z Tobą.

Feromony to również szansa na awans zawodowy - przestań obawiać się stresujących sytuacji w pracy, stań się przebojowa, błyskotliwa i pokaż innym, że to Ty możesz powalczyć o awans!

Stań się po prostu silną i niezależną kobietą sukcesu, która każdego poranka wstaje z podniesioną głową.

Spotkania o charakterze towarzyskim też staną się znacznie przyjemniejsze. Otoczona wianuszkiem adoratorów i oczarowanych Tobą osób, które po prostu chcą znaleźć się jak najbliżej Ciebie, będziesz doceniona i szczęśliwsza.

Możesz poprawić swoje życie, rozkochiwać w sobie mężczyzn, poprawić swój nastrój i przede wszystkim, wspaniale się przy tym bawić. Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Miyoshi Miyagi Pure - bezwonne feromony dla kobiet. Koncentrat feromonów możesz łączyć z ulubionymi perfumami!

Pojemność: 50 ml

Które miejsca na ciele należy spryskać?

  • szyja
  • dekolt
  • przeguby łokciowe
  • nadgarstki
  • skronie
 
Być może zastanawiasz się jakie feromony kupić, gdzie je kupić, czy ich cena nie jest zbyt wysoka? Jeśli tak, to czym prędzej skontaktuj się z naszym sklepem, a my pomożemy Ci wybrać produkt odepowiedni.
 
 
*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    50

Zaloguj się
2015-06-05 07:54:48 - Karina

używam ich codziennie, dzięki temu, że są pozbawione swoje zapachu, można śmiało użyć też ulubionych perfum

2016-01-15 13:56:19 - Valeria

fermony mozna stosowac rownoczesnie z perfumami bo sie nie gryza dla mnie to wielki plus bo kocham swoje perfumy, jestem zadowolona polecam

2016-01-19 13:02:44 - Valeria

fermony mozna stosowac rownoczesnie z perfumami bo sie nie gryza dla mnie to wielki plus bo kocham swoje perfumy, jestem zadowolona polecam

2016-03-05 11:24:22 - Anka

Kupiłam, by się przekonać, czy te feromony w ogóle działają. Chyba faktycznie coś w tym jest. Już w momencie stosowania czuję się pewniejsza siebie.

2016-08-07 11:41:03 - Niunia

Podoba mi się, że są bezzapachowe. Mogę je zatem łączyć ze swoimi ulubionymi perfumami.