Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure - bezzapachowy koncentrat feromonów dla mężczyzn

W tym niewielkim i niepozornym opakowaniu znajduje się solidna dawka mocno stężonych feromonów! Dzięki ich poręczności i bardzo prostej aplikacji (spray), bez najmniejszych problemów można nosić je w kieszeni, będąc dzięki temu gotowym w każdej sytuacji.

Na każdą kobietę.

Feromony Miyoshi Miyagi Pure są całkowicie bezwonne, w związku z czym można je łączyć z zapachem ukochanych perfum. Dzięki niemożności wyczucia i identyfikacji feromonów nikt nie dowie się, że korzystamy z tego produktu! Ludzie swoją podświadomą reakcję na ich działanie będą traktować jako coś zupełnie naturalnego. Już nie musisz się obawiać, że zapach feromonów będzie się kłócił z Twoimi perfumami czy wodą po goleniu.

Jednak najważniejsze walory Miyoshi Miyagi Pure związane są z relacjami damsko-męskimi, które od teraz mogą być dla Ciebie tylko i wyłącznie ogromną przyjemnością. Roztaczająca się wokół Ciebie intrygująca aura zmysłowej seksualności, której nie oprze się żadna kobieta, zagwarantuje Ci nieustanne rozmowy, uśmiechy, spojrzenia i flirty.

Produkty Miyoshi Miyagi oferują bardzo dużą różnorodność zawartości i stężenia feromonów, dzięki czemu sam możesz zadecydować, jak bardzo chcesz działać na podświadomość kobiet. Sklep Świat Doznań ma swej ofercie wszystkie produkty Miyoshi Miyagi, a z racji tego, że od lat współpracujemy z ich producentem, cena u nas zawsze jest najniższa. Skontaktuj sie z nami, a pomożemy Ci kupić produkt idealny dla Ciebie.

Jak stosować feromony? Wystarczy dosłownie kilka kropli tych rewelacyjnych feromonów, zaaplikowanych na skórę szyi, klatki piersiowej, skroni czy nadgarstków i możesz cieszyć się rosnącym zainteresowanie ze strony zafascynowanych Twoją osobą kobiet. Mając taką szansę, tylko od Ciebie zależy jak dalej potoczą się Wasze stosunki.

Pojemność: 15 ml

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    15

Zaloguj się
2016-01-14 20:25:24 - Mikołajj

Te feromony na szczęście są bezwonne ;-) Nikt chyba nie chciałby, aby ktoś poczuł od niego feromony a jednocześnie przyłapał go na "oszukiwaniu", to jest właśnie w tym najlepsze. Poza tym całkiem przyjemne opakowanie, podoba mi się.

2016-01-26 12:34:04 - Mikołajj

Te feromony na szczęście są bezwonne ;-) Nikt chyba nie chciałby, aby ktoś poczuł od niego feromony a jednocześnie przyłapał go na "oszukiwaniu", to jest właśnie w tym najlepsze. Poza tym całkiem przyjemne opakowanie, podoba mi się.

2017-04-26 17:09:03 - Tomek

Przyznam iż zaciekawił mnie opis i wygląd tych feromonów. Zaryzykowałem i dobrze zrobiłem. Są super w zapachu i wydaje mi się, iż działają.