Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next "X" for women - zmysłowa nuta zapachowa w połączeniu z feromonami gwarantuje piorunujący efekt!

Feromony zapachowe dla kobiet Miyoshi Miyagi Next "X" to przede wszystkim rewelacyjna kompozycja, wyjątkowo intrygującego i kobiecego zapachu z niezwykle efektywnymi feromonami. To doskonałe połączenie sprawi, że mężczyźni oszaleją na Twoim punkcie.

Zapachem przyciągniesz, feromonami zahipnotyzujesz. Chcesz uwodzić i nęcić? Z tym produktem to nie problem. Marzysz o księciu z bajki? Z pewnością się w końcu pojawi, ale teraz niewątpliwie przyspieszy kroku. Marzysz o rozpaleniu swojego męża na nowo? Od teraz w Waszej sypialni będzie wybitnie gorąco! Przy takim zainteresowaniu ze strony mężczyzn, w końcu niewątpliwie trafi się ten wymarzony, który zrealizuje Twój doskonały scenariusz!

Do niewątpliwych korzyści wynikających ze stosowania Miyoshi Miyagi Next "X" należy również pozytywny wpływ na ogół relacji międzyludzkich, co powinno mieć przełożenie w życiu zarówno towarzyskim, jak i zawodowym. Czas zostać zmysłową, niezależną i pewną siebie kobietą, która za dnia realizuje swoje marzenia, a w nocy uwodzi i jest uwodzona, kocha i jest kochana.

Nuta zapachowa Miyoshi Miyagi Next "X" doskonale podkreśli Twoją kobiecość, wyeksponuje Twoje walory i sprawi, że wszyscy dostrzegą Twoją atrakcyjność. Czas zacząć cieszyć się swoim naturalnym pięknem!

Produkty Miyoshi Miyagi cechuje oparcie kompozycji składników o piramidę zapachową. W tym przypadku również możemy wyróżnić, jak na tę serię zapachów przystało, trzy elementy:

  • nuta głowy - czarna porzeczka
  • nuta serca - frezja oraz róża
  • nuta podstawy - wanilia, ambroxan, paczuli, drzewo


Opakowanie: szklana fiolka o pojemności 2.4 ml z atomizerem
Stężenie: 1.91 mg/ml
Optymalna dawka: 2-3 psiknięcia na 6-8 godzin

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.