Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next "X" - feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy oczekują sukcesów nie tylko w relacjach z kobietami, ale również w biznesie

 

Produkt ten jest owocem współpracy z fachowcami z całego świata, dzięki czemu udało się osiągnąć naprawdę unikatową recepturę, której magiczna moc idzie w parze z korzystną ceną.

 

Wyjątkowy zapach Miyoshi Miyagi Next "X" został opracowany w taki sposób, aby jak najbardziej spotęgować siłę działania feromonów. Dzięki temu udało się stworzyć produkt, który nie tylko doskonale oddziałuje na płeć piękną, ale również na partnerów biznesowych. Feromony zapachowe dla mężczyzn Miyoshi Miyagi Next "X" pozwolą Ci korzystnie wpłynąć na kontakty towarzyskie na wielu płaszczyznach.

 

Nowoczesny mężczyzna nie jest już tylko samcem alfa, którego interesuje wyłącznie podbijanie kobiecych serc. Ma świadomość, że życie jest jedno i należy brać z niego pełnymi garściami, nie pozostawiając niczego dziełu przypadku. Miyoshi Miyagi Next "X" powstał z myślą o mężczyanch, którzy za dnia podbijają świat biznesu, żeby wieczorem wrócić do ukochanych kobiet, kochających ich na zabój.

 

Teraz będziesz bystrym, przebojowym rekinem, który płynie przez życiowy ocean bez strachu, biorąc pod drodze to, co mu się należy. Kobiety Cię pokochają, a partnerzy biznesowi docenią. Staniesz się pewnym siebie i charyzmatycznym mężczyzną, z naturalną swobodą radząc sobie z problemami.

 

Kobiety oszaleją na Twoim punkcie i tylko od Ciebie zależy, co z tym zamierzasz zrobić. Nie ma najmniejszego znaczenia czy poszukujesz chwilowej przygody, czy partnerki na całe życie. Kup Miyoshi Miyagi Next "X", a zwróci na Ciebie uwagę tyle kobiet, że wśród nich z pewnością znajdziesz tę, która zrobi wszystko to, czego pragniesz.

 

Co składa się na tę rewelacyjną nutę zapachową?

  • grejpfrut, pomarańcza i mięta
  • cynamon, róża, nuty pikantne
  • ambra, drzewo, paczuli

 

Sposób użycia feromonów:

 

Używanie feromonów jest niezwykle proste i wygląda identycznie, jak używanie zwykłych perfum - po prostu spryskaj ciało lub ubranie niewielką ilością feromonów. 

 

Opakowanie: fiolka szklana
Dozownik: atomizer
Stężenie formuły feromonów: 1.95 mg/ml

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    2,4