Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Instinct - feromony zapachowe dla kobiet, które chcą być zmysłowe i intrygujące


Niewielkie opakowanie zawierające wielki produkt! Rewelacyjna kompozycja przebojowej nuty zapachowej i feromonów o wysokiej efektywności sprawią, że mężczyźni spojrzą na Ciebie wzrokiem pełnym pożądania i fascynacji. Roztoczy się wokół Ciebie aura kobiecości i sensualności, której nie oprze się nawet najsilniejszy z mężczyzn.

Skuteczność Miyoshi Miyagi Instinct wynika z wysublimowanej kompozycji nut zapachowych korzennych przypraw, egzotycznego owocu kumquart, zmysłowych akcentów jaśminu i wanilii oraz akordów piżma, ambry i drzewa sandałowego. Zapach ten pozwoli Ci przyciągać do siebie mężczyzn jak magnes, a obecność feromonów sprawi, że zahipnotyzujesz ich momentalnie.

Jeśli uwielbiasz czuć się wyjątkowa i atrakcyjna, a bycie w centrum uwagi sprawia, że czujesz się doceniona, Miyoshi Miyagi Instinct to feromony zapachowe dla kobiet właśnie takich jak Ty!

Ludzki organizm wydziela sygnały w postaci feromonów w warunkach naturalnych, jednak często w stosunkowo niewielkich ilościach. Teraz możesz zoptymalizować ich wpływ na innych ludzi i wabić, kusić, kokietować i uwodzić.

Dzięki ogromnej różnorodności produktów z serii Miyoshi Miyagi, możesz dobrać feromony adekwatne do konkretnych okoliczności, decydując o zapachu (lub jego braku), czy stężeniu feromonów.

Zaledwie kilka kropli dzieli Cię od zawładnięcia męską wyobraźnią. Twoje walory będą wyeksponowane jak nigdy przedtem, a Twoja osobowość intrygująca i niezwykła.

Oczywiście, skutki działania feromonów dostrzeżesz nie tylko w męskich spojrzeniach, ale również w relacjach międzyludzkich. Ludzie staną się wobec Ciebie bardziej towarzyscy i bezpośredni, co zrewolucjonizuje nie tylko sferę towarzyską, ale również życie zawodowe. Sama możesz być zaskoczona swobodą, z jaką przychodzi Ci radzenie sobie w pozornie trudnych sytuacjach. Dzięki Miyoshi Miyagi Instinct nie będą Ci straszne żadne rozmowy kwalifikacyjne, castingi czy spotkania o charakterze biznesowym.

Stoisz przed wielką szansą, aby diametralnie odmienić swoje życie na lepsze. Może to już czas, żeby korzystać ze swojego naturalnego piękna?

Pojemność: 15 ml
Opakowanie: spray z wymiennymi wkładami

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Napisz opinię
2016-01-12 16:25:31 - Majka

Uważam że to naprawdę dobry produkt, cena nie jest taka zła.. Naprawdę ładny zapach :-)

2016-01-27 12:02:03 - Majka

Uważam że to naprawdę dobry produkt, cena nie jest taka zła.. Naprawdę ładny zapach :-)