Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Wielkie dildo analne firmy Mister B sprawdzi się idealnie dla osób poszukujących wyjątkowych doznań w łóżku. To idealne rozwiązanie dla tych, którym dotychczasowe doświadczenie z dildami analnymi już nie wystarcza. Można korzystać z niego zarówno podczas samotnych nocy jak i wspólnych igraszek z partnerem lub partnerką.

 

Dildo analne Bart jest świetnym rozwiązaniem dla osób posiadających duże doświadczenie w łóżku. Jest to największa wersja dilda z nowej serii firmy Mister B. Wielki rozmiar modelu sprawdzi się dla tych, którym nie wystarczają już mniejsze zabawki.

 

Kształt czarnego dilda pozwala na dogłębną rozkosz w trakcie użytkowania. Czubek dilda analnego jest odpowiednio zaokrąglony oraz węższy w stosunku do reszty trzonka. Pozwala to na łatwiejsze wprowadzenie zabawki oraz zwiększoną przyjemność z każdym posunięciem. Gładka forma zapewnia płynność ruchów w trakcie zabawy. Szeroki trzonek zapewnia użytkownikowi niezwykłe doznania oraz rozkoszne wypełnienie.

 

Model Bart wykonany jest z winylu, dzięki czemu może być używany z lubrykantami zarówno silikonowymi jak i tymi na bazie wody lub olejków. Kup w naszym sklepie lubrykant według własnych preferencji dla bezpiecznego korzystania z zabawki.

 

Niewielka cena dilda firmy Mister B za wielką rozkosz z jego użytku. Jest idealną zabawką dla tych, którzy chcą przejść na wyższy poziom doświadczeń analnych.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: winyl bez dodatku ftalanów

wodoodporność: tak

długość: 27,5 cm

średnica: 4,8 - 6,2 cm

waga: 845 g

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  27,5

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  winyl

 • Średnica (w cm): 

  6,2