Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS MAXILONG to kapsułki, które uczynią Twoją erekcję silniejszą, zwiększą rozmiary Twojego penisa i sprawią, że Twoje doznania będą bardziej intensywne niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Produkt unikatowy na rynku pod względem efektywności.
Kapsułki MAXILONG to suplement dla mężczyzn, którzy pragną zwiększyć swoją sprawność seksualną. Dzięki temu preparatowi, zwiększy się napływ krwi do ciał jamistych, które rozciągną się i zwiększą długość oraz, przede wszystkim, grubość Twojego penisa. Korzystanie z MAXILONG wpływa także na libido, niwelując skutki stresu, zmęczenia, czy kiepskiego odżywiania się.

Kapsułki MAXILONG to również idealny suplement dla mężczyzn, korzystających z pompek próżniowych, czy wodnych. Optymalna kompozycja składników, daje szansę na osiągnięcie lepszych i co równie ważne, szybszych efektów.

Korzyści wynikające ze stosowania tego suplementu:
    - lepszy napływ krwi do tkanek penisa
    - wzrost rozmiarów penisa, zarówno długości, jak i obwodu
    - erekcja potężniejsza niż dotychczas
    - większe libido    
    - wzrost częstotliwości odbywanych stosunków - wynika to z szybszej regeneracji organizmu oraz z większej wytrzymałości użytkownika


MAXILONG jest suplementem diety, wyprodukowanym z myślą o dorosłych mężczyznach, którzy borykają się z problemami z erekcją. Jeśli nie odczuwasz satysfakcji związanej z własnym wzwodem, ten produkt może Ci pomóc na kilku płaszczyznach. Najefektywniejszy będzie jednak, stosowany w następujących celach:

- uzyskania większej erekcji
- wspomagania pompek i ekstenderów
- poprawienia sprawności seksualnej

Formuła kapsułek MAXILONG jest wynikiem połączenia tradycji Dalekiego Wschodu i najnowszych odkryć naukowych, którzy zastanawiali się jak naturalnie powiększyć penisa. Siła ziół, stosowana już w czasach starożytnych cywilizacji, oraz rewolucyjność badań amerykańskich farmakologów sprawiła, że suplement ten jest bardzo bezpieczny i skuteczny. L-arginina w połączeniu z ekstraktami z naturalnych składników i roślin pozwala uzyskać znakomite efekty.


Produkty Lovely Lovers są przebadane i przetestowane, dzięki czemu stuprocentowo bezpieczne dla zdrowia i komfortu miejsc intymnych. Są również zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego i produkowane według farmaceutycznego standardu GMP. Setki zadowolonych klientów to nie przypadek!

Regularne stosowanie kapsułek MAXILONG pozwala osiągnąć długotrwałe i stałe efekty!


Najlepszym dowodem na wysoką jakość i skuteczność produktów Lovely Lovers jest bez wątpienia - zadowolenie klientów - seria MAXILONG została odznaczona certyfikatem NR 1 SPRZEDAŻY w kategorii: POWIĘKSZANIE PENISA! Kup ten rewolucyjny preparat w sklepie Świat Doznań! Zapewniamy, że jest on wart swojej ceny.

.

 

Wyniki badań laboratoryjnych, potwierdzających jakość suplementu dla mężczyzn MAXILONG.

 

SPOSÓB UŻYCIA: Dwie kapsułki dziennie popić odpowiednią ilością wody - najlepiej w trakcie porannego posiłku. Nie zaleca się przekraczać wskazanej dawki. Sugeruje się odbyć kompletną, trzymiesięczną kurację.

 

* Suplement z definicji zakłada różne działanie na każdy organizm - wszystko zależy od jego stanu i predyspozycji. Nasza firma nie jest w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.