Masturbatory

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Masturbatory to urządzenia, które zapewniają jeszcze większe doznania niż w czasie tradycyjnego stosunku, prowadząc przez niezwykłą rozkosz do silniejszego orgazmu, niż kiedykolwiek zdarzyło Ci się przeżyć. Anatomiczne kształty sprawiają, że sztuczne pochwy do złudzenia przypominają prawdziwe kobiece strefy erogenne, otwierając Ci pole do erotycznych wyobrażeń. Różnego rodzaju grudki, wypustki i prążki sztucznych pochew stymulują penisa na całej jego długości, a miękki silikon idealnie przylega do ciała. Dzięki niewielkim rozmiarom zabawki możesz mieć ją zawsze przy sobie.

  Czasy kiedy prawa ręka służyła Ci do rozładowywania napięcia seksualnego już dawno minęły. Dziś możesz już poczuć doznania maksymalnie zbliżone do penetracji pochwy prawdziwej partnerki, a to wszystko dzięki produktom znanym na rynku pod nazwą masturbatory. Rynek ten całkowicie zdominowało kilka światowych i innowacyjnych marek, które oczywiście włączyliśmy do naszej oferty. Są to przede wszystkim:
  - Fleshlight,
  - Tenga,
  - Marc Dorcel,
  - SIAC.

  Jeśli chodzi a najbardziej tradycyjne doznania to polecamy zapoznać się ze specyfikacją masturbatorów Fleshlight, których modele sygnowane są twarzami oraz odlewem części intymnych męskich i damskich gwiazd filmów dla dorosłych. Dzięki temu poczujesz się jak na planie prawdziwej pornograficznej produkcji ze swoją ulubioną aktorką w roli partnerki. Jeśli jednak zależy ci na czymś bardziej zwariowanym i stymulującym to masturbatory marki Tenga powinien w pełni zaspokoić twoje oczekiwania – szeroki wybór doznań, jakie niosą ze sobą produkty tego japońskiego producenta, pozwolą ci przeżyć stymulację analną, waginalną, „głębokie gardło” oraz wiele innych zabaw przyprawiających o zawrót głowy.

  W kategorii masturbatory znajdują się również wszelkie akcesoria urozmaicające zabawę oraz służące do pielęgnacji, nawilżenia i ochrony naszych zabawek. Jeśli więc jesteś mężczyzną, który nie boi się poszukiwać nowych dróg do osiągnięcia spełnienia, to ten asortyment jest właśnie dla ciebie.


  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle zróżnicowaną ofertą masturbatorów – znajdujące się w naszym asortymencie sztuczne pochwy to niepowtarzalna szansa na nowy wymiar indywidualnych uniesień.