Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Jeśli kiedykolwiek zazdrościłeś kobietom, że powstaje dla nich tyle ciekawych, designerskich gadżetów o wyjątkowych i pomysłowych kształtach, podczas gdy mężczyźni są pod tym względem wyraźnie poszkodowani, to prawdopodobnie produkt marki Fleshlight Sex In A Can - Sukit Draft na pewno został wymyślony właśnie dla ciebie!

Sex In A Can to seria masturbatorów skierowana do osób, które cenią dyskrecję i estetykę. Zabawki na pierwszy rzut oka przypominają puszki z napojami - Sukit Draft przywodzi na myśl orientalne piwo craftowe. Nikt, kto nie będzie specjalnie zaglądał do środka, nie będzie w stanie poznać, jaki sekret skrywa w sobie puszka przyozdobiona orientalnym motywem. A cały sekret puszki polega na tym, że zamiast ustnika ma... usta. W każdej chwili gotowe do interakcji ze swoim właścicielem.

Sukit Draft jest gadżetem wykonanym pięknie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wewnątrz produktu znajduje się wkład znany z innych masturbatorów Fleshlight, czyli materiał SuperSkin, umożliwiający doznania niemalże identyczne do tych podczas rzeczywistego stosunku seksualnego. Tworzywo jest także w pełni bezpieczne dla zdrowia i wolne od szkodliwych substancji.

Wewnętrzna część zabawki jest wyjmowana, dzięki czemu z łatwością można utrzymać ją w czystości. Wkład można myć w ciepłej wodzie (bez mydła, może uszkodzić materiał), a co jakiś czas warto także użyć alkoholu izopropylowego do dezynfekcji.

Tak samo jak w przypadku większości masturbatorów, kluczowy jest poślizg: w jego uzyskaniu pomocny będzie lubrykant. Koniecznie na bazie wody, bo inne (olejowe lub silikonowe) mogą się okazać niebezpieczne dla gadżetu i trwale go uszkodzić. Jeśli zapomnisz zaopatrzyć się w lubrykant, Fleshlight ochroni cię przed pierwszym rozczarowaniem - do każdej przesyłki z masturbatorem dołącza próbkę wodnego lubrykantu FreshLube Water. Oczywiście nie oznacza to, że nie można eksperymentować z produktami różnych marek - należy tylko pamiętać o wodnej bazie.

Najlepsze efekty można osiągnąć zanurzając zabawkę w ciepłej wodzie bezpośrednio przed użyciem, żeby jej temperatura była jak najbardziej zbliżona do temperatury ludzkiego ciała. Możemy także podkręcić jej aksamitną miękkość, posypując wnętrze specjalnym pudrem Fleshlight Renewing Powder lub po prostu mąką kukurydzianą. Dzięki temu zabiegowi, niezwykłe odczucia gwarantowane przez Sukit Draft zostaną jeszcze bardziej spotęgowane.

Masturbatory z serii Sex In A Can z pewnością staną się idealnymi prezentami dla wyjątkowych osób. Nie ma znaczenia wiek ani liczba doświadczeń seksualnych, ale taki gadżet z pewnością największą radość sprawi mężczyznom kochającym eksperymentowanie z seksualnością, potrafiących docenić zarówno funkcjonalność, jak i urodę gadżetów, ceniących ponad wszystko dobry styl i jakość. Gadżet prawdopodobnie ucieszy też pasjonatów regionalnego piwa i kolekcjonerów elegancko zaprojektowanych puszek - przecież nikt nie musi wiedzieć, że jedna z perełek kolekcji tak naprawdę nigdy nie miała w sobie żadnego piwa...

 

Parametry techniczne:

otwór: mini usta

design puszki: piwo typu draft

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 16,5 cm

średnica wewnętrzna: 0,5 - 2,2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water