Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Fleshlight (US)

Producent Fleshlight z myślą o bardzo wymagających klientach stworzył serię QuickShot Boost. To ciekawa nowość na rynku gadżetów erotycznych, która zapewnia niebywałe doznania. Stworzona z myślą o zapewnieniu intensywnych doznań każdemu mężczyźnie.

Fleshlight - QuickShot Boost - najwyższa jakość wykonania

QuickShot Boost to masturbator, który wykonany jest z najwyższej jakości silikonu, bez dodatku szkodliwych ftalanów. Nie wywołuje alergii, ani uczuleń. Ten gadżet został opatentowany. Dzięki powłoce SuperSkin doskonale odzwierciedla wnętrze kobiecej pochwy oraz jej miękkość. Masturbator posiada tryb zasysania, który powoduje niesamowite doznania oraz bardzo intensywny orgazm. Przed użyciem warto zaaplikować lubrykant na bazie wody, inne mogą trwale uszkodzić delikatny materiał tego masturbatora. Jego utrzymanie w czystości również nie nastręcza problemów. Wystarczy tylko umyć go w wodzie, najlepiej pod ciśnieniem. Jest to bardzo łatwe, gdyż z obu stron posiada on otwory. Raz na jakiś czas warto także użyć alkoholu izopropylowego do sterylizacji. Nie należy używać mydeł, gdyż tłuszcze w nich zawarte niszczą materiał.

Fleshlight - QuickShot Boost- dla Twojej przyjemności

QuickShot Boost to masturbator dla mężczyzn, który zapewnia im niebywałą przyjemność i intensywne doznania. Dzięki wypustkom przyjemność jest jeszcze większa, a zasysanie powoduje intensyfikację doznań. To sam mężczyzna decyduje o poziomie zasysania, który przekłada się na siłę doznań. Mogą one być bardzo delikatne, aż po zdecydowanie mocniejsze. Ciekawy kształt oraz precyzyjne wykonanie i ergonomia doskonale imitują prawdziwą pochwę oraz jej strukturę .
Dzięki temu gadżetowi Twoje życie seksualne będzie bardzo udane.
QuickShot Boost możesz używać zawsze wtedy, kiedy masz ochotę zaznać przyjemności.

Masturbator QuickShot Boost- dla singli i par

Udany stosunek seksualny potrafi rozluźnić, rozładować emocje. Życie seksualne par ma przełożenie na ich związek oraz relacje w nim panujące. Jeżeli jest nie udane, często może dochodzić do kłótni i frustracji, czego konsekwencją bywają rozpady relacji. Dlatego warto o nie zadbać i wprowadzić urozmaicenia, które ulepszą seks. Doskonałym wyborem jest gadżet QuickShot Boost, który sprawdzi się podczas zabaw we dwoje. Może być używany podczas gry wstępnej, bądź też w trakcie wzajemnej masturbacji. Mężczyzna może stymulować waginę swojej partnerki palcami, a ona w tym czasie może użyć masturbatora i poprzez ruchy zapewnić silne doznania. To ciekawy pomysł dla par. Również w przypadku, gdy mężczyzna ma zdecydowanie większe libido niż kobieta, może używać tego gadżetu. To również świetny wybór dla singli, bądź mężczyzn, których partnerki często są w delegacjach, bądź pracują za granicą.

QuickShot Boost -dyskrecja
Kształt i obudowa, w której został umieszczony masturbator przypomina latarkę, stąd nie trzeba obawiać się, że ktoś z naszych gości domyśli się, że to gadżet erotyczny. Nie trzeba zatem chować go w szufladach, może po prostu stać na półce.

 


Parametry techniczne:

  • Długość całkowita: 11 cm ; Długość penetracyjna: 8,8 cm

  • wejście: odbyt

  • średnica wewnątrz rękawa: 1-1.8cm

  • Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

  • odpowiednio pielęgnowany może służyć przez lata

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight Quickshot
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water