Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Producent Fleshlight w linii katalogowej Pure oferuje niezwykle lekki masturbator. Dedykowany jest mężczyznom, którzy chcą ulepszyć swoje życie seksualne i zwiększyć intensywność orgazmu. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które nie zawierają w składzie ftalanów , co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Nie powoduje również alergii czy uczuleń skórnych. Dzięki zastosowaniu opatentowanej struktury Superskin idealnie odwzorowuje skórę ludzką oraz odzwierciedla jej miękkość. Można ją dodatkowo wzmocnić zasypując masturbator mąką kukurydzianą. Nie powinno się natomiast stosować zasypek dla dzieci.

Masturbator Pure zabawa dla par

Seks w związku jest bardzo ważny i rzutuje na relacje. Niespełnione oczekiwania i brak zaspokojonych potrzeb powodują kłótnie i często doprowadzają do rozstań. Warto zatem wprowadzić do swojej alkowy Masturbator Fleshlight - Pure. Ten gadżet erotyczny sprawdzi się zarówno w trakcie stosunku, jak i gry wstępnej. Mężczyzna może swoją partnerkę stymulować oralnie, a ona w trakcie tego może włożyć jego członka do masturbatora, który imituje odbyt. To również dobry wybór, gdy kobieta nie preferuje seksu analnego. Masturbator Fleshlight - Pure to również zabawka, dla mężczyzn, którzy lubią seks z innymi mężczyznami. Jeden może wprowadzić fallusa w odbyt drugiego, natomiast ten, którego rola zazwyczaj jest bierna powinien włożyć swojego penisa w masturbator. Ta zabawka erotyczna gwarantuje intensywny i długi orgazm, również dzięki przepustkom, które znajdują się w jej wnętrzu. Ocierają one mocno penisa, co zwiększa doznania.


Masturbator Fleshlight - Pure do zabaw solo

Jeżeli nie masz stałego partnera albo często wyjeżdża on w podróże, to masturbator Fleshlight - Pure jest idealnym wyborem dla Ciebie. Gwarantuje Ci długie zabawy i przyjemność, która odzwierciedla stosunek z drugim człowiekiem. Dokładnie wyprofilowane wnętrze zapewni intensyfikację doznań. Przed użyciem warto włożyć masturbator do ciepłej wody, co sprawi, że jego powierzchnia będzie miękka. Konieczne jest również używanie żelów nawilżających. Należy jednak wybierać te na bazie wody, aby nie zniszczyć delikatnej struktury materiału. Oczywiście po każdym stosunku trzeba umyć masturbator. Tutaj wystarczy tylko zanurzyć go w cieplej wodzie. Raz na jakiś czas koniecznie trzeba go wysterylizować przy pomocy alkoholu izopropylowego. Nie wolno myć w w mydle, ani też w jakimkolwiek środku myjącym, nawet dedykowanym do higieny miejsc intymnych.


Masturbator Fleshlight- dyskrecja

Gadżety erotyczne pomimo, że wzmacniają doznania, a także mogą poprawić relacje w związku, są często tematem tabu. Zatem producent Fleshlight zapewni absolutną dyskrecję. Masturbator jest w obudowie, która imituje latarkę, stąd nie trzeba go chować w szufladach, ani ukrywać. Może być postawiony nawet na półce, a i tak nikt nie odkryje, że to gadżet erotyczny.
To także doskonały pomysł na prezent dla partnera, który go ucieszy. Ten produkt jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych mężczyzn, którzy szukają intensywnych przyjemności i chcą ulepszyć swoje życie seksualne.

 

Parametry techniczne:

  • Długość całkowita: 25,4 cm; Długość penetracyjna: 23 cm

  • wejście: "Pure"

  • średnica wewnątrz rękawa: 1,9 cm

  • wykonany z materiałów bezpiecznych, najwyższej jakości, SuperSkin®

  • odpowiednio pielęgnowany może służyć przez lata

  • kompatybilny z Shower Mount

  • bardzo urozmaicona tekstura przonosząca realistyczne doznania