Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Unikatowy masturbator Fleshjack - Sword gwarantuje doznania na zupełnie nowym poziomie. Jest to produkt, który znacząco różni się od innych gadżetów erotycznych dla mężczyzn. Posiada miękką obudowę, dzięki której można samodzielnie kontrolować intensywność doznań. Pozwala ona nawet na najbardziej intensywne ściśnięcie, co z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających mężczyzn. To, jaki efekt uzyskamy dzięki tej zabawce erotycznej zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji. Ponadto możemy dowolnie regulować poziom ssania za pomocą zakrętki. Jeden produkt dostarczy nam zarówno subtelnych pieszczot, jak i mocnych wrażeń. Produkt doskonale imituje męski odbyt, więc dedykowany jest w szczególności Panom preferującym igraszki z mężczyznami. Innowacyjny materiał perfekcyjnie oddaje odczucia towarzyszące podczas seksu analnego. Zróżnicowane kanały dostarczają jeszcze lepszych przeżyć, które ciężko opisać za pomocą słów.

Jedyny w swoim rodzaju masturbator będzie genialnym urozmaiceniem samotnych pieszczot. Z pewnością czas spędzony sam na sam z tym ciekawym gadżetem erotycznym przyniesie olbrzymią rozkosz. Sztuczny odbyt może również posłużyć do treningów wytrzymałości seksualnej. Dzięki niemu mamy okazję poznać reakcje naszego ciała, a także skuteczniej kontrolować wytrysk. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go także, jako dodatek do gry wstępnej. Jest to prosty sposób na to, aby pozbyć się nudy oraz monotonii.
Produkt został wykonany z wysokojakościowych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy i standardy. Są całkowicie bezpieczne dla użytkownika, gdyż nie posiadają w swoim składzie żadnych szkodliwych związków. Opatentowany materiał SuperSkin doskonale imituje prawdziwą skórę. Jest nie tylko aksamitnie gładki, ale również miękki. Masturbator może być stosowany wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Silniejsze środki mogłyby spowodować trwałe uszkodzenia delikatnego materiału. Zaleca się czyszczenie zabawki erotycznej po każdym użyciu.

Długość: ok. 20,32 cm

Średnica kanału: od 1,27 cm do 1,9 cm