Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator Fleshjack - Pure to wyjątkowo dyskretny model, który dedykowany jest Panom, którzy preferują seks z mężczyznami. Produkt posiada prosty otwór "pure", który nie sugeruje jednoznacznie jego przeznaczenia. Nie musimy obawiać się, że seks zabawka wpadnie w niepowołane ręce. Nawet, jeśli ktoś znajdzie nasz intymny gadżet, to nie domyśli się, czym on naprawdę jest. Dodatkowo masturbator ma prosty kształt zamykanej latarki. Na pierwszy rzut oka gadżet odbiega swoim designem od akcesoriów erotycznych. Daje to dużą swobodę oraz komfort dla użytkownika.
Produkt został wykonany z innowacyjnych materiałów, które wiernie imitują ludzką skórę. Tworzywo SuperSkin jest nie tylko perfekcyjnie gładkie, ale również miękkie. Można poczuć się zupełnie tak, jak podczas prawdziwego stosunku. Są to doznania na najwyższym poziomie, co zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Dla mocniejszych wrażeń można zanurzyć wkład tuby w ciepłej wodzie. Dzięki temu zyska ona temperaturę ciała, a penetracja stanie się jeszcze przyjemniejsza. Dla lepszego poślizgu można użytkować masurbator w towarzystwie lubrykantów na bazie wody. Nie zaleca się stosowania silniejszych preparatów, gdyż mogą one spowodować uszkodzenie delikatnego tworzywa.
Produkt idealnie zaciska się na penisie, co wywołuje prawdziwą rozkosz. Jego wnętrze elastycznie dopasowuje się do kształtu oraz wielkości członka. Gadżet będzie świetnym urozmaiceniem masturbacji. Jest to skuteczny sposób na osiągnięcie spełnienia, którego siła poruszy niebo i ziemię. Warto również dodać, że produkt sprawdzi się również, jako dodatek do gry wstępnej.

Masturbator został wyprodukowany z atestowanych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Nie posiadają w swoim składzie szkodliwych związków, dzięki czemu nie uczulają, ani nie podrażniają. Zaleca się czyszczenie produktu po każdorazowym użyciu. W tym celu należy zastosować np. alkohol izopropylowy do sterylizacji. Po umyciu można zasypać wkład mąką kukurydzianą, która przedłuża jego aksamitną gładkość.

 

Parametry techniczne:

otwór: "pure"

długość zewnętrzna: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water