Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Zabawki erotyczne cieszą się coraz większą popularnością. W linii produktowej Fleshjack znajduje się masturbator Endurance Jack, który jest dedykowany dla mężczyzn szukających intensywnych doznań erotycznych. Produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, bez dodatku szkodliwych ftalanów. Nie wywołuje podrażnień, alergii, ani też uczuleń skórnych.


Endurance Jack- ergonomiczny kształt dla Twojej przyjemności


Fleshjack - Endurance Jack ass to masturbator męski, który dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz wnętrzu zapewnia dokładne ocieranie się penisa o jego ścianki. Gwarantuje to mocne doznania, ale jednocześnie uczy wytrzymałości poprzez stymulację.
Zatem to gadżet, który adresowany jest także dla panów mających problem z szybkim i przedwczesnym wytryskiem. Poprawia wytrzymałość i ulepsza technikę. Może być stosowany przed stosunkiem płciowym, wtedy pomoże opanować tremę, jak i wydłuży seks.

Fleshjack Endurance Jack ass- dla par

Fleshjack - Endurance Jack ass może być wykorzystany podczas gry wstępnej. Partnerka wkłada penisa partnera do tej zabawki erotycznej i stymuluje ruchy, partner w tym samym czasie dotyka i pieści jej łechtaczkę. Po tym następuje klasyczny stosunek płciowy. To również dobry wybór, jeżeli kobieta nie preferuje seksu analnego. Może być również wykorzystany do zabaw solo, albo przez pary jednopłciowe. Mężczyzna, który zazwyczaj pełni rolą czynną, może wprowadzić fallusa partnera, do tego masturbatora, a sam wykonywać ruchy w jego odbycie. Później rolę mogą się odmienić. Taka zabawka erotyczna ulepszy Wasze życie seksualne, jak i związek. Zaspokojone potrzeby i intensywne orgazmy zapobiegają frustracjom, które mogą powodować problemy w związku. To także doskonały wybór na prezent dla swojego partnera np. w sytuacji, gdy często wyjeżdża na delegację. Zapobiega to zdradom. Można również wykorzystać go podczas wirtualnego seksu na video rozmowie.

Endurance Jack- specyfikacja

Masturbator Fleshjack - Endurance Jack doskonale imituje kontakt z ciałem i odwzorowuje stosunek seksualny. Przed użyciem można obficie zasypać go mąką ziemniaczaną, dzięki temu będzie bardzo miękki. Ponadto opatentowana struktura Superskin doskonale imituje ludzką skórę. Również czyszczenie jest bardzo łatwe i szybkie. Wystarczy Fleshjack - Endurance Jack wyjąć z obudowy i zanurzyć w ciepłej, lecz nie gorącej wodzie. Nie należy myć produktu mydłem, ani innym specyfikiem, gdyż grozi to uszkodzeniem delikatnego materiału. Raz na jakiś czas powinno się użyć alkoholu izopropylowego do sterylizacji. Oczywiście nie można zapomnieć o lubrykantach. Tutaj konieczne jest stosowanie tych na bazie wody, gdyż są one delikatne. Inne mogą również zniszczyć masturabtor, szczególnie te z dodatkiem silikonu.


Endurance Jack- dyskrecja


Ten gadżet erotyczny znajduje się w obudowie, która doskonale imituje latarkę. Stąd można go trzymać nawet na półce bez konieczności chowania go. Nikt z odwiedzających nasz dom nie domyśli się, że to masturbator. Zapewnia to absolutną dyskrecję.