Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow ma zakończenie w kształcie ust, w które mężczyzna może włożyć swojego penisa. Ssanie nie jest zbyt silne i pozwala poczuć wrażenia podobne do tych podczas seksu oralnego. Masturbator jest uniwersalny i pozwala również na penetrację odbytu. Dedykowany jest homoseksualistom, ale heteroseksualni mężczyźni także mogą z niego korzystać.

 

Bezpieczne korzystanie z masturbatora Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow

 

Przed jego użyciem w zależności od wybranej części ciała, należy użyć lubrykantu na bazie wody, który zapewni odpowiedni poślizg i chronił będzie przed odniesieniem jakichkolwiek obrażeń, w postaci otarć. Materiał, z którego wykonany został masturbator jest niezwykle wytrzymały, trzeba jednak pamiętać, by do jego czyszczenia nie używać środków zawierających tłuszcze, takich jak mydło, które mogłyby zniszczyć jego strukturę.

 

Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow daje szerokie możliwości

 

Zabawy z erotycznymi gadżetami w sypialni są bardzo popularne, zarówno wśród par hetero, jak i homoseksualnych. Taki masturbator może się znaleźć także wśród gadżetów pary, a nie tylko samotnego mężczyzny. Dzięki jego użyciu można odpowiednio pobudzić partnera i zachęcić do seksu oralnego, a także analnego.

 

Bezpieczna budowa Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow

 

Ssak zawarty w masturbatorze Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow jest w pełni bezpieczny i w przypadku, gdy używa się lubrykantu, nie trzeba obawiać się o obtarcia czy zranienia. Ergonomiczny kształt gadżetu pozwala na jego swobodne trzymanie w trakcie zabawy.

 

Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow - nietypowy, aczkolwiek przydatny prezent

 

Będzie dobrym prezentem dla partnera, który lubi gadżety na rocznicę lub walentynki. Opakowanie gadżetu jest bardzo dyskretne i na pierwszy rzut oka przypomina on latarkę. Nie trzeba go więc chować głęboko do szuflady, gdyż żadna osoba postronna nie skojarzy "latarki" z erotyczną zabawką. Tajemnica alkowy zostanie więc zachowana.

 

Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow - recepta na długotrwałą rozłokę z partnerem

 

To idealny gadżet dla mężczyzn, którzy mają problemy z prostatą i mogą go używać również heteroseksualni mężczyźni. Zachowanie wierności w związku wymaga dużej samodyscypliny zwłaszcza od osób, które obdarzone są bardzo dużym libido. Dzięki masturbatorowi będą mogli rozładować nagromadzone napięcie bez zdrady ukochanej osoby. Zakupienie takiego gadżetu może być więc bardzo istotne dla związku, który dzięki temu ma szanse na przetrwanie mimo długiej rozłąki spowodowanej delegacją czy koniecznością wyjazdu z innego ważnego powodu. Zanurzenie masturbatora przed użyciem w ciepłej wodzie daje wrażenie kontaktu z prawdziwym ciałem. Wystarczy zamknąć oczy i można poczuć to dogłębniej.

 

Masturbatory Fleshjack Boys - Marcus Mojo Swallow są chętnie wybierane przez mężczyzn. Cenią oni solidne wykonanie, a także niezawodność oraz ergonomię gadżetu, który dzięki dyskretnej obudowie można schować do torby i użyć wtedy, kiedy potrzebuje się rozładować nagromadzone napięcie seksualne.

 

Parametry techniczne:

gwiazda porno: Marcus Mojo

otwór: usta

długość zewnętrzna: 25cm

długość wewnętrzna: 23cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water