Maski oralne

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

 

Od lat wkładamy wiele wysiłku w urozmaicanie naszego asortymentu, dlatego w tej kategorii oferujemy nie tylko najróżniejsze prezerwatywy. Maski oralne pozwalają zachować higienę podczas uprawiania seksu oralnego. Polecane są szczególnie tym, którzy z różnych względów nie mogą przekonać się do tego rodzaju zabaw erotycznych. Dzięki specjalnym sznureczkom mocowanym za uszami nie wymagają podtrzymywania dłońmi. Nie posiadają smaku ani zapachu. Nie zawierają lateksu, dzięki czemu mogą być stosowane także przez osoby uczulone na tę substancję. Maski oralne zostały wyprodukowane przez firmę Pasante i dostępne są w opakowaniach po 1, 15 i 30 sztuk.

Maski oralne są w pełni komfortowe w użyciu, gdyż nie wymagają pomocy rąk, które mogą w tym czasie zająć się pieszczotami partnerki lub partnera. Nie musicie już rezygnować z seksu oralnego, a może z czasem oswoicie się z tego typu stymulacja i spróbujecie zabaw bez masek oralnych. Często metoda małych kroczków jest o wiele bardziej skuteczna niż bezpośrednia konfrontacja – polecamy także użycie sprayów smakowych lub smakowych prezerwatyw.

Maski oralne to asortyment, który na naszym rynku jest dość mało znany, a przez to często niedoceniany. Jego funkcjonowanie w świadomości klientów ogranicza się raczej do ciekawostki, niż funkcjonalnego ułatwienia, co wynika z faktu, iż bardzo niewiele sklepów w ogóle posiada go w swojej ofercie. Komfort, jaki mogą zapewnić maski oralne (zarówno ten fizyczny, jak i psychiczny) jest jednak wart poszukiwań, które właściwie mogą Państwo zakończyć w naszym sklepie – dla nas żaden z rodzajów przyjemności nie jest obcy ani nieodpowiedni.
W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy wybrać odpowiednie maski oralne lub prezerwatywy.