Masażery dla par

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Masażery dla par to gadżety, które mogą być alternatywą dla tradycyjnego seksu lub... stanowić pobudzający początek erotycznej przygody w formie innej niż dotychczas gry wstępnej. Zabawki przyjemnie pulsują, stymulując najsilniejsze strefy erogenne kobiety i mężczyzny. Są wykonane z najwyższej jakości silikonu, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu podczas ich używania. Każdy z gadżetów może służyć nie tylko do wspólnej zabawy, ale także do stosowania w pojedynkę przez kobietę lub mężczyznę.

    Masażery dla par zostały stworzone by urozmaicić rutynę życia seksualnego, która z czasem lubi zakradać się do związku pomiędzy dwojgiem ludzi. Choć to gadżety o zabarwieniu erotycznym, to można ich użyć nie tylko do pobudzenia stref erogennych na ciele partnera, ale i do delikatnego rozluźnienia własnych mięśni po wyjątkowo ciężkim dniu. Regulowane natężenie wibracji oraz różnorodny wybór programów masażu stanowią tu rozkoszne i niezwykle proste urozmaicenie każdej chwili spędzonej na przyjemności.

    Stosujące je pary odczuwają ogromna satysfakcję z przyjemności drugiej osoby oraz dumę, że mogli się pośrednio do tego przyczynić. Obsługa masażerów dla par nie jest skomplikowana, a dzięki bezprzewodowemu działaniu (w większości produktów z tego asortymentu) zapewnia ogromna wygodę swoim użytkownikom. Masażery dla par to idealny pomysł na prezent z okazji rocznicy – mężczyzna na pewno poczuje się dowartościowany dając Ci rozkosz przy pomocy masażera, a kobieta nigdy nie będzie bardziej dopieszczona – oczywiście możecie zamienić się rolami.


    Niektóre masażery dla par wyposażono w pilota, inne służą jedynie do masażu zewnętrznego. Różnorodność to niewątpliwie zaleta tej części naszej oferty (i to nie tylko jeśli chodzi o ilość modeli). Możecie zacząć od masażu, wprowadzić go w środku igraszek lub zakończyć zabawę odprężając swoje ciała delikatnymi wibracjami.

    Dzięki współpracy z generalnymi dystrybutorami światowych marek na rynku polskim mamy dostęp do produktów najlepszych i najpopularniejszych firm w branży erotycznej. Wśród masażerów dla par znajda Państwo akcesoria takich producentów jak: LELO, We-Vibe, FUN FACTORY, Odeco, Ovo, B Swish, Svakom, Pico Bong, Marc Dorcel, czy Fifty Shades of Grey.