Masażery

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Masażery dostępne w tej kategorii zaprojektowano w kilku wersjach, wśród których możemy wyróżnić masażery dla kobiet, masażery mężczyzn, masażery dla par oraz rękawiczki do masażu. Dzięki temu można ich używać w czasie stosunku, jak i samodzielnie. Masażery przyjemnie zaskakują opływowymi kształtami, doskonale pasującymi do męskiej lub kobiecej anatomii, oferują także niedające się porównać z niczym innym wibracje i pulsowanie. Urządzenia pracują cicho, dzięki czemu nikt niepowołany nie dowie się, co właśnie dzieje się w Twojej sypialni, a Ty w pełni oddasz się chwilom przyjemności.


  Masażery tym różnią się od wibratorów, że ich głównym przeznaczeniem jest stymulacja wszystkich części ciała, a nie tylko okolic intymnych. Oczywiście podczas wspólnych igraszek w sypialni mogą okazać się bardzo ciekawym urozmaiceniem, ale równie dobrze można ich używać podczas delikatnej gry wstępnej lub by zlikwidować napięcie mięśni po ciężkim dniu w pracy. Można z nich korzystać niezależnie od płci czy preferencji, bowiem posiadamy w swej ofercie zarówno masażery dla kobiet czy masażery dla mężczyzn, jak i masażery dla par oraz rękawiczki do masażu.

  W tej kategorii zdecydowaliśmy się umieścić asortyment, który jest w stanie przynieść spełnienie zarówno paniom, jak i panom i nie chodzi tu tylko o masaż prostaty. Posiadamy masażery dla kobiet oraz masażery dla mężczyzn z najwyższej półki, a wyróżnia je nie tylko jakość, lecz również funkcjonalność. Asortyment ten zawiera także masażery dla par, gdzie obie strony mogą na bieżąco kontrolować masaż i czerpać z niego wspólna korzyść. W naszej ofercie zawarliśmy więc jedynie masażery oraz rękawiczki do masażu najbardziej zaufanych i niezawodnych marek, jak np. LELO, BSWISH, We-Vibe, Marc Dorcel, OVO, Mystim oraz Nexus.

  By masaż był jeszcze przyjemniejszy niemal wszystkie produkty w tej kategorii zostały pokryte silikonem klasy medycznej, który nie tylko przypomina w dotyku ludzką skórę ale i jest hipoalergiczny. Do najciekawszych rodzajów tej części naszej oferty można zaliczyć:
  - masażery dla mężczyzn,
  - masażery dla kobiet,
  - masażery oralne,
  - masażery penisa,

  - jajka wibrujące z rotującą końcówką,
  - masażery dla par z sensorem ruchu,
  - masażer będący również elementem zestawu do elektrostymulacji,
  - masażer obsługiwany przy pomocy aplikacji na smartfona,
  - rękawiczki do masażu.

  Warto nadmienić, że wszystkie oferowane przez nas masażery dla mężczyzn, masażery dla kobiet, masażery dla par oraz rękawiczki do masażu to produkty nie tylko funkcjonalne, ale również wyróżniające się znakomitą jakością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali wyłącznie akcesoria erotyczne z najwyższej półki. Poznawaliśmy Wasze oczekiwania przez lata, dzięki czemu dziś jesteśmy w stanie zaoferować dokładnie to, czego potrzebujecie w swej sypialni.

  Dzięki długotrwałej współpracy z wieloma dystrybutorami gadżetów erotycznych na rynku polskim udało się nam uzyskać duże rabaty na zakup wszelkiego typu zabawek erotycznych (w tym masażerów), dlatego możemy pozwolić sobie na tak atrakcyjne dla Klienta ceny. Masażery dla kobiet, masażery dla mężczyzn, masażery dla par oraz rękawiczki z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach to niepowtarzalna szansa, aby zintensyfikować życie seksualne we wspaniały sposób. U nas każdy znajdzie swój ulubiony tryb masażu – nie ważne czy dopiero wkraczasz na ścieżkę świata doznań, czy już przygoda ta trwa od jakiegoś czasu w twoim życiu.