Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Nexus Titus czerwony


Nexus Titus to doskonały masażer prostaty. Nie tylko zapewnia użytkownikowi doskonałe doznania, ale jest mu również w stanie zagwarantować odpowiednią profilaktykę zdrowotną. Prezentowany model masażera dostępny jest w kolorze czerwonym.

Niezwykłe doznania

Nexus Titus jest nietypowym oraz innowacyjnym modelem masażera prostaty. Model ten jest niezbitym dowodem na niezwykłe możliwości produktów tego typu. Stanowi doskonałe rozwiązanie stymulacyjne dla sfer o wyjątkowo trudnej dostępności, zapewniając wystarczająco intensywne oraz niezwykle silne doznania seksualne. Model wyposażony został w kulę obrotową ze stali nierdzewnej, która odpowiada za masowania krocza. Odpowiednią intensyfikację wrażeń przy każdym ruchu zapewnia natomiast karbowany trzon masażera. Część penetracyjna wyposażona została w żebrowaną powierzchnię, która dodatkowo zwiększa wszystkie doznania podczas użytkowania. Model wyprofilowany został w taki sposób, aby nacisk wywoływany na prostatę w momencie przeprowadzania masażu był jak największy. Nexus Titus jest masażerem wyjątkowo poręcznym oraz komfortowym, a zarazem łatwym do utrzymania w czystości.

Profilaktyka prostaty

Nexus Titus jest w stanie nie tylko zagwarantować wyjątkowe doznania, ale również wpłynąć na poprawę ukrwienia prostaty. Zapewnia tym samym doskonałą profilaktykę w walce z jej przerostem. Prostata umiejscowiona jest w miejscu połączenia drogi płciowej z moczową i spełnia funkcje narządu mięśniowo-gruczołowego. Jej zadaniem jest wydzielanie substancji, z której nawet w 25% składa się sperma. Wydzielina ta nie tylko wpływa na poziom seksualnej satysfakcji, ale również odgrywa wyjątkowo istotną rolę przy zapłodnieniu. Znacząco powiększa masę wytryskową, a także ożywia ruch plemników. Po przekroczeniu 40. roku życia, u wielu mężczyzn dochodzi do przerostu prostaty. Efektem tego są problemy nie tylko z oddawaniem moczu, ale także czynnościami seksualnymi. Według statystyk nawet 30-40% mężczyzn w określonym przedziale wiekowym odczuwa dolegliwości związane ze schorzeniami prostaty.

Bezpieczeństwo użytkowania

Dzięki zastosowaniu materiałów dobrej jakości, producent daje gwarancję bezpieczeństwa organizmu podczas korzystania z masażera Nexus Titus. Produkt wykonany został z polipropylenu medycznego, będącego materiałem pozbawionym ftalanów oraz całkowicie neutralnym dla ludzkiego ciała. Średnica w najgrubszym miejscu masażera prostaty Nexus Titus wynosi 3,4 cm. Całkowita długość powierzchni penetracyjnej równa jest natomiast 11,5 cm. W opakowaniu znajduje się masażer prostaty oraz instrukcja jego użytkowania. Przy stosowaniu sugerowane jest wyłącznie użytkowanie lubrykantów na bazie wody, celem uniknięcia uszkodzenia produktu.

Korzyści:
- niezwykle stymulujący dzięki żebrowanej powierzchni części penetracyjnej,
- wyprofilowany w taki sposób, by zwiększyć doznania i wywołać jak największy nacisk na prostatę,
- bardzo poręczny w użyciu,
- poprawia ukrwienie prostaty,
- utrzymanie masy wytryskowej (25% spermy to wydzielina z gruczołu prostaty) na odpowiednio wysokim poziomie,
- doskonała profilaktyka w walce z przerostem prostaty,
- produkt komfortowy w użyciu oraz niezwykle łatwy w czyszczeniu,
- dobrej jakości materiały gwarantujące bezpieczeństwo dla Twojego ciała podczas zabawy.

Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- polipropylen medyczny
- materiał całkowicie wolny od ftalanów i bezpieczny dla ludzkiego organizmu

b) Wymiary urządzenia oraz waga
- długość powierzchni penetracyjnej: 11,5 cm
- średnica w najgrubszym miejscu: 3,4 cm

c)Co w opakowaniu?
- oryginalnie zapakowany masażer prostaty Nexus Titus w kolorze czerwonym
- instrukcja użytkownika

d) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- czerwony
- fioletowy
-
czarny

e) Inne
- gwarancja 24 miesiące* By uniknąć uszkodzenia produktu, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!