Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: nexus (uk)

Nexus Ridge Rider to intrygujący gadżet erotyczny, przyciągający natychmiastową uwagę niebanalną formą. Podobnie jak inne masażery prostaty oferowane przez markę Nexus, prezentowany produkt jest w stanie zapewnić użytkownikowi niezapomniane doznania. Ridge Rider to idealne rozwiązanie dla mężczyzn oczekujących zaspokojenia swoich potrzeb oraz poszukujących kolejnych sposobów na zupełnie nowe doświadczenia seksualne. Model posiada fioletowy kolor.

Budowa masażera Nexus Ridge Rider

Nexus Ridge Rider jest masażerem prostaty najwyższej jakości. Może być z powodzeniem stosowany zarówno przez doświadczonych użytkowników, jak i mniej zaawansowane osoby. Do jego cech charakterystycznych należy solidne wykonanie oraz elegancki wygląd, dzięki czemu prezentowany produkt jest prawdziwie ekskluzywnym stymulatorem. Produkt w całości pokryty został odpowiednio uformowanym silikonem klasy medycznej. Zapewnia on użytkownikowi uczucie aksamitności podczas penetracji, a także zwiększa przyjemność doznań. Materiał ten jest jednocześnie całkowicie bezpieczny i nietoksyczny.

Satysfakcjonująca stymulacja

Główną funkcją masażera Nexus Ridge Rider jest odpowiednia stymulacja prostaty oraz pobudzenie odpowiednich stref erogennych. Dotyczy to miejsc zlokalizowanych zarówno wewnątrz, jaki na zewnątrz ciała. Dzięki stymulacji użytkownik może odczuwać niezwykle przyjemne napięcie, które doprowadza go do nieoczekiwanych i wyjątkowo satysfakcjonujących orgazmów. Korzystanie z masażera prostaty Nexus Ridge Rider znacząco uatrakcyjnia życie seksualne. Za sprawą odpowiedniej ergonomii kształtów, model ten może być użytkowany także przez kobiety. Doskonale sprawdza się jako stymulator wielu różnych stref erogennych, chociażby w postaci kobiecego punktu G.

Zróżnicowane tryby wibracji

Nexus Ridge Rider pozwala na korzystanie z pięciu trybów wibracji o różnej intensywności, dzięki czemu użytkownik może dowolnie stopniować swoje doznania. Do dyspozycji pozostawiono zróżnicowane tryby wibracji ciągłych, pulsujących oraz narastających. Dzięki rozbudowanym parametrom pracy wbudowanego wibratora, masażer Nexus Ridge Rider jest w stanie wyjątkowo intensywnie stymulować i pobudzać prostatę. Prezentowany model wyróżnia się optymalnym kształtem, dzięki czemu korzystanie z niego jest wyjątkowo poręczne i komfortowe.

Dł. 10cm
Średnica: 10cm
Baterie AAA w komplecie

Do używania z lubrykantami na bazie wody!