Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: nexus (uk)

Na rynku gadżetów erotycznych możemy znaleźć wiele produktów, dzięki którym możliwy jest skuteczny masaż prostaty. Jeśli jednak szukasz urządzenia, które jest wyjątkowe, wręcz rewolucyjne, zwróć uwagę na Nexus Revo 2. To ciekawa propozycja dla mężczyzn, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. To urządzenie pozwala na dokładną, delikatną i bezpieczną stymulację prostaty, która przynosi również wiele erotycznych odczuć. Co więcej, odczucia te będą nieporównywalne z tym, czego udało Ci się kiedykolwiek doświadczyć. Działanie tego sprzętu to gwarancja najwyższej i przede wszystkim najprzyjemniejszej satysfakcji.

Nexus Revo 2 (szary) to innowacyjne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy poszukują nieodkrytych jeszcze przeżyć. Masażer posiada pięć różnych programów, dzięki którym możesz dostosować prędkość oraz siłę wibracji do własnych oczekiwań i potrzeb. Możesz zmieniać programy w trakcie zabawy, gdy będziesz potrzebował innej intensywności stymulacji. Kontrolowanie tego gadżetu jest banalnie proste, więc zmiana programu nie będzie zaburzać zabawy. W dodatku gadżet ten ma dwa różne tryby rotacji trzonka. W ten sposób przyjemność płynąca z używania tego sprzętu jest naprawdę nieziemska.

Również ładowanie tego gadżetu erotycznego nie przysparza trudności. Odbywa się przy pomocy kabla USB. Wystarczy więc, że podłączysz go do komputera lub ładowarki kompatybilnej z takim kablem. Czas do pełnego naładowania akumulatora urządzenia to 4 godziny. Pełna bateria pozwala na 10 godzin bezustannego działania masażera. Odpowiedni kabel jest dołączony do produktu. Revo 2 został wykonany ze specjalistycznego silikonu medycznego, który jest niezwykle gładki i przyjemny w dotyku, co się również przekłada na miłe odczucia w trakcie zabawy. Materiał ten jest zupełnie bezpieczny w użytku, gdyż został przebadany dermatologicznie. Dodatkowo jest też hipoalergiczny, więc używanie urządzenia nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. W trakcie zabawy masażerem możesz używać lubrykantów. Jednak zwróć uwagę na to, by były one na bazie wody. W innym wypadku może dojść do uszkodzenia materiału, a tym samym do popsucia Revo 2.

Prócz ogromnej przyjemności gadżet ten dostarcza również leczniczego masażu prostaty - gruczołu niezwykle istotnego dla zdrowia mężczyzny. Regularne używanie pomaga poprawić ukrwienie prostaty, a tym samym działa profilaktycznie przeciwdziała problemów związanych z układem moczowym i rozrodczym. Właściwie działająca prostata ma niemałe znaczenie dla sprawności seksualnej, a także odczuwania przyjemności. Wielu mężczyzn w wieku 40-60 jest dotkniętych problemami związanymi z prostatą, przez co zostaje ograniczone ich pożycie intymne, a także mają problemy z oddawaniem moczu. Revo 2 jest więc skutecznym narzędziem, które pomoże Ci zapobiec takiej sytuacji.

Masażer prostaty jest świetnym sposobem zarówno na samodzielną zabawę, jak i igraszki w duecie. Dając niesamowitą przyjemność, może stanowić element gry wstępnej, która rozpali namiętność i zwiększy ochotę na seks.

 

Parametry techniczne:

kolor: szary

długość: 14,6 cm

średnica w najszerszym miejscu: 3,2 cm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

5 różnych poziomów wibracji, 2 programy rotacji trzonka


Używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.

Wykonano z silikonu medycznego i plastiku ABS, bez dodatku ftalanów.