Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: nexus (uk)

Masażer prostaty Nexus Max 5 to zabawka erotyczna, która przyniesie wiele satysfakcji każdemu mężczyźnie. Jego kształt został starannie zaprojektowany w taki sposób, by odpowiadał jak najlepiej męskiej anatomii, a dzięki temu dostarczał ogromnej przyjemności. Masażer prostaty Nexus Max 5 (fioletowy) posiada dokładnie wyprofilowany trzonek, który świetnie stymuluje newralgiczne miejsca, pozwalając na doświadczanie nieznanych dotąd przeżyć.

Urządzenie posiada przycisk kontrolujący siłę i intensywność wibracji, dzięki któremu w każdym momencie możesz mieć wpływ na jego działanie. Możesz skorzystać z trzech programów, które różnią się od siebie siłą, jak i typem wibracji. Do wykorzystania jest tryb ciągły delikatny, ciągły mocny oraz pulsujący mocny. W ten sposób nawet w trakcie doświadczania ogromnej przyjemności możesz zmieniać ustawienie tak, by dokładnie odpowiadało Twoim potrzebom i oczekiwaniom. By doświadczyć kosmicznej przyjemności, wystarczy, byś... siedział na nim! Nie musisz robić nic więcej. Jeśli poddasz się jego intensywnym wibracjom, w kilka chwil doznasz niesamowitej satysfakcji.

Urządzenie zostało stworzone z wysokiej jakości hipoalergicznego silikonu medycznego, który jest bardzo miły w dotyku i aksamitnie miękki. Materiał ten został również przebadany dermatologicznie, dzięki czemu masz gwarancję tego, że będzie bezpieczny dla Twojego organizmu. Prócz tego, że materiał ten daje wiele komfortu w trakcie używania urządzenia, sprawia również, że bezproblemowo można go umyć. Korzystając z tego sprzętu, możesz używać lubrykantów, jednak konieczne jest, by były to lubrykanty na bazie wody. Jedynie one zapewniają trwałość silikonu medycznego, a tym samym będziesz mógł się cieszyć sprawnym urządzeniem przez długi czas. Nexus Max 5 jest zasilany bateriami LR1 i posiada dwuletnią gwarancję.

Stymulacja prostaty przy pomocy masażera ma dwie podstawowe zalety. Po pierwsze gruczoł prostaty jest swoistym męskim punktem G. Dzięki wibracjom i masażowi możesz osiągnąć niesamowite orgazmy. Seksualna satysfakcja gwarantowana. Drugą zaletą jest to, że masaż prostaty działa profilaktycznie, odsuwając na bok wizje problemów z prostatą. Wielu mężczyzn zmaga się z chorobami tego gruczołu, a mają one bardzo nieprzyjemne skutki. Powodują problemy z oddawaniem moczu oraz ze sprawnością seksualną. Korzystając z masażera prostaty możesz zapobiec występowaniu takich dolegliwości. Dodatkowo też korzystanie z tego urządzenia może mieć długofalowe skutki - dzięki temu, że poprawi ukrwienie Twojego gruczołu, będziesz mógł intensywniej przeżywać również te orgazmy, które nie będą wywołane działaniem masażera.

Nexus Max 5 to świetny gadżet erotyczny zarówno do samodzielnych zabaw, a także jako element gry wstępnej w trakcie zabaw z partnerem lub partnerką. Dzięki niemu rozgrzejesz atmosferę do czerwoności i dostarczysz sobie niezapomnianych doznań erotycznych. Ten masażer to doskonałe urządzenie dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą w swoim życiu intymnym i nie boją się po to sięgnąć.


Korzyści:
- anatomiczny kształt,
- przyjemny i delikatny w dotyku
- wyjmowany wibrator (w wersji Bullet), idealnie stymulujący prostatę,
- łatwy w utrzymaniu czystości.

Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- silikon medyczny

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- bateria LR1

c) Wymiary urządzenia oraz waga
- dł. 9 cm
- śr. 3,8 cm

d) Co w opakowaniu?
- Nexus Max 5 Fioletowy
- instrukcja obsługi

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- czarny
- fioletowy

f) Tryby wibracji
- 3 tryby wibracji (ciągły delikatny, ciągły mocny oraz pulsujący mocny)

g) Inne
- 2 lata gwarancji


* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!