Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Każda kobieta uwielbia uprawiać seks. Są jednak dni, kiedy pewnie nie masz ochoty na tradycyjny stosunek, tylko na cudowny orgazm, jaki osiągasz poprzez stymulację łechtaczki. Łechtaczka to w końcu najbardziej wrażliwy punkt w ciele kobiety.

 

Picobong Kiki Bling wygląda bardzo niewinnie. Na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, że to seksualny gadżet. Ma piękny, wiśniowy kolor. Jeden koniec pokryty jest błyszczącymi drobinkami. Mały, śliczny i niezwykle dyskretny. Możesz go zabrać wszędzie ze sobą i użyć w każdej chwili. Zapakuj masażer do swojej torebki i miej go zawsze przy sobie. Nawet jeśli ktoś by zauważył Twoją zabawkę, nie domyśli się, że to erotyczny gadżet. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie Ci ochota na małe igraszki. Kiki Bling zadba o wszystkie Twoje zewnętrzne strefy erogenne, a szczególnie o łechtaczkę. Łechtaczka jest szczególnie wrażliwa na wszelkie bodźce dotykowe. Dzięki niej możesz odczuwać wyjątkowe doznania. Niektóre kobiety osiągają orgazm tylko poprzez jej stymulację albo wymagają równoczesnej stymulacji podczas stosunku. Skoro łechtaczka daje Ci tyle przyjemności, to warto zadbać o nią szczególnie. Kiki Bling dopieści Twój magiczny guziczek. Posiada aż 12 trybów wibracji. Sama przyznasz, że to całkiem dużo jak na tak niewielki gadżet.

 

Możesz się nim cieszyć bez przerwy przez dwie godziny. Kiki Bling możesz używać na wiele sposobów. Przede wszystkim to zupełnie nowy rodzaj masturbacji. Jeśli spędzasz samotnie wieczór, a Twoje ciało domaga się pieszczot, to Kiki Bling Cię nie zawiedzie. Możesz go używać jako uzupełnienie do tradycyjnego wibratora czy sztucznego członka lub przekonać się ile sam masażer potrafi. Wszystko jej w twoich rekach. To ty decydujesz jak intensywne doznania sobie zafundujesz. Regulujesz wszystko. Siłę i szybkość wibracji. Docisk i rodzaj ruchu. Możesz robić masażerem delikatne kółeczka wokół łechtaczki, przesuwać go góra-dół, prawo-lewo. Możesz również pieścić nim swoje wargi sromowe, wejście do pochwy czy odbyt. Jest również doskonałym sposobem na rozpalenie zmysłów przed stosunkiem z Twoim partnerem. Również w trakcie penetracji możesz masażerem stymulować swoją łechtaczkę. Orgazm będzie kosmiczny. Podwójna stymulacja to podwójna rozkosz. Możesz także poprosić partnera by to on pieścił Cię dodatkowo Picobong Kiki Bling.

 

Dla jeszcze bardziej przyjemnych doznań możesz użyć odpowiedniego lubrykantu na bazie wody.

 

Używając masażera należy szczególnie przestrzegać zasad higieny. Zaleca się dokładne mycie ciepłą wodą, następnie dezynfekcje i dokładne osuszenie. Masażer zaleca się myć przed i po użyciu.

 

Parametry techniczne:
kolor: wiśniowy
materiał: wykonano m. in. z silikonu, polipropylenu oraz tworzywa sztucznego ABS
wymiary: 9,2 x 3,4 x 2,8 cm
zasilanie: za pomocą jednej baterii AAA (brak w zestawie)
funkcje: 12 trybów wibracji


 

* Nie używać innego lubrykantu niż ten na bazie wody (w przeciwnym razie istnieje zagrożenie uszkodzenia struktury gadżetu).