Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Tradycyjne wibratory wyposażone są w przycisk i sterowane przez jego naciśnięcie. Kształtem przypominają męskiego członka. Masażer LELO Lyla 2 jest inny, gdyż jest grubszy i posiada wykończenie z materiału ABS, którego kolor jest metaliczny, w związku z tym wygląda bardzo elegancko i nie przypomina tanich, tandetnych akcesoriów zakupionych w sex shopie. Jego zaletą jest wyposażenie w pilota, w związku z czym można go używać dyskretnie, po włożeniu, nawet bez pomocy rąk. 

LELO Lyla - sposób na oryginalną grę wstępną

Jeśli w związku coś się wypaliło i zbliżenia nie przynoszą takiej satysfakcji jak na początku, warto zainwestować w niewielki masażer, dzięki któremu płomienność i namiętność wróci ze zdwojoną siłą. Pilot, wyposażony w dwie baterie, prowadzi kobietę do coraz większej rozkoszy, aż do punktu kulminacyjnego, dzięki wbudowanemu trybowi 8 poziomów wibracji. W ten sposób w trakcie jednej zabawy można naprzemiennie zwiększać i zmniejszać doznania erotyczne. W ten sposób znacznie przedłuża się moment dojścia do orgazmu. 

Masażer LELO Lyla 2- może posłużyć także mężczyznom do odkrywania erogennych stref kobiety

Znalezienie punktu G u kobiety czasem bywa trudne, dlatego mężczyźni mogą, w tym celu, posłużyć się masażerem. Jednocześnie stymulując pochwę i pieszcząc ciało zwielokrotniają doznania erotyczne u partnerki. Szczególnie polecane jest to dla kobiet o mniejszym libido. Dzięki użyciu masażera, dostosowaniu, stopniowym zwiększaniu i ponownemu zmniejszaniu poziomu wibracji, mężczyzna może doprowadzić kobietę do prawdziwego erotycznego szaleństwa. Będzie wtedy od razu gotowa do odbycie stosunku. 

Masażer LELO Lyla 2 - zbudowany jest z bezpiecznego silikonu medycznego

Nie należy obawiać się alergii kupując masażer, bowiem wykonany jest z bezpiecznego silikonu medycznego, który pozbawiony jest szkodliwych, uczulających związków- ftalanów. Dzięki temu penetracja pochwy masażerem jest w pełni bezpieczna. Należy jednak pamiętać o użyciu lubrykantu na bazie wody, który umożliwi bezproblemowe włożenie urządzenia do pochwy. 

Masażer LELO Lyla 2 - dyskretny i skuteczny

Masażer jest niewielki i zmieści się w kobiecej torebce. Jego wygląd i jedwabisty materiał, sprawiają, że od razu nie kojarzy się z gadżetem erotycznym. Dyskretne włożenie masażera w toalecie może pozwolić parom na ekscytującą zabawę także poza domem, np. w samochodzie. Może to być preludium do dalszej zabawy po powrocie do domu. Masażer jest niezwykle cichy i dyskretny. Skutecznie wymasuje kobiece strefy erogenne i przygotuje ją do stosunku z partnerem. 

Masażer LELO Lyla 2 ma 8 cm długości i przy użyciu lubrykantu można go cały włożyć do kobiecej pochwy, pamiętając jednak o pozostawieniu na zewnątrz sznureczka, dzięki któremu będzie można go usunąć. To niezastąpiona zabawka erotyczna niezależnie od miejsca i sytuacji, która może być uruchomiona z odległości nawet 12 metrów. Fantazja kochanków pozwala na różnorodne wykorzystanie masażera, zarówno do gry wstępnej, jak i erotycznej zabawy, z jeszcze bliższym poznawaniem ciała partnera i możliwości doprowadzenia go do rozkoszy.Korzyści:
- nowoczesny wygląd,
- najnowsza technologia produkcyjna w połączeniu z wysokiej klasy materiałami świadczy o poziomie jakości wykonania,
- technologia SenseMotion pozwalająca na wspólna zabawę z partnerem (poprzez poruszanie pilotem można tu kontrolować wibracje masażera),
- zmysłowy gadżet, który może sprawić ci przyjemność w każdej chwili,
- małe rozmiary ułatwiające transport oraz aplikacje,
- dyskretna praca oraz niski poziom hałasu podczas użytkowania,
- zasięg pilota: 12 m
- wibracje jeszcze mocniejsze niż w poprzedniej wersji tego gadżetu,
- sam pilot może również służyć jako masażer do ciała,
- delikatny w dotyku i niezwykle przyjemny w aplikacji (wystarczy odrobina lubrykantu, by w pełni cieszyć się komfortem płynącym z użytkowania LELO Lyla 2).


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- silikon (nie zawiera żywicy ftalowej)
- PC-ABS
- wykończenie jedwabiste (matowe)

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- Li-lon 200 mAh 3.7 V (bateria w urządzeniu)
- do zasilania pilota potrzeba: 2 baterie AAA
- czas ładowania masażera: 2 godziny
- maksymalny czas pracy: 2 godzin (masażer)
- maksymalny czas pracy: 10 godzin (pilot)

c) Wymiary urządzenia oraz waga
- 80 x 33 x 32mm (wielkość masażera)
-
64 x 64 x 26mm (wielkość pilota)
- waga: 36 g + 30 g (pilot)

d) Co w opakowaniu?
- LELO Lyla 2 w kolorze czarnym
- ładowarka
- instrukcja obsługi

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- wiśniowy
- głęboki róż
- czarny

f) Tryby wibracji
- 8 różnorodnych programów wibracji
- prosty interfejs kontrolny umieszczony na urządzeniu (3 przyciski, którymi również można kontrolować prace masażera)
- częstotliwość wibracji: 120 Hz


g) Inne
- 2 lata gwarancji,
- produkt posiada gwarancję bezpieczeństwa potwierdzoną przez FDA,
- maksymalny poziom hałasu podczas pracy masażera: 50 dB,
- pilot dwuosiowy,
- aplikacja urządzenia powinna być nie większa niż na 8 cm w głąb kobiecego ciała (tak by na zewnątrz pozostał cały polimerowy sznureczek, w który wyposażono masażer).


* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!