Realizacja zamówienia: 2 tygodni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Man Tabs 10tab. - tabletki, dzięki którym staniesz na wysokości zadania!

Wystarczy, że zażyjesz jedną tabletkę na pół godziny przed stosunkiem, a Twoja erekcja stanie się dla Ciebie powodem do dumy. Zaskoczysz partnerkę nowymi siłami i sprawnością, o której oboje o dawna marzyliście. Udowodnij, że możesz być stuprocentowym mężczyznem, przy którym kobieta całą noc krzyczy z rozkoszy!

Co najlepsze - długofalowe korzystanie z Man Tabs daje szansę na osiągnięcie trwałych efektów!

Unikatowa formuła Man Tabs została oparta o naturalne składniki znane od wieków. Nasi dawni przodkowie za ich pomocą radzili sobie z podobnymi problemami wiele lat wcześniej. Dlaczego mielibyśmy nie zaufać wiekom praktyki i doświadczenia?

Dzięki temu suplementowi dla mężczyzn, nareszcie możesz odzyskać pełnię satysfakcji płynącej z seksu. Nie dość, że bez problemu wywołasz erekcję kiedy tylko potrzebujesz, to jeszcze możesz z niej korzystać nawet kilka razy w ciągu jednej nocy!


Jakie składniki aktywne pozwalają uznać Man Tabs za preparat tak skuteczny?

  • korzeń Różeńca Górskiego - zwiększa odporność na stres, podnosi efektywność treningów fizycznych, wpływa na wytrzymałość i potencję.
  • nasiona Kozieradki - afrodyzjak, redukują cholesterol, spowalniają proces starzenia się.
  • korzeń Żeń-szenia Panax - źródło witamin, minerałów i mikroelementów. Zwiększa libido, poprawia mikrokrążenie, co ułatwia osiąganie silnego wzwodu. Potęguje doznania.
  • korzeń Sarsaparilla - źródło męskich hormonów, silny afrodyzjak.
  • łodygi Owsa Zwyczajnego - stymulują uwalnianie testosteronu i regulują gospodarkę hormonalną w organizmie.


DAWKOWANIE: 1 tabletka na ok. 30 minut przed stosunkiem. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki!*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów!


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...