Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: male edge

Naturalne powiększenie penisa bez leków i operacji! Kup Male Edge Pro, a nie pożałujesz! 

 

Male Edge Pro profesjonalny ekspander powiększający penisa, który cieszy się uznaniem na całym świecie. Opiera swoje działania na tak zwanej trakcji. Tym mianem określa się proces powolnego i stopniowego rozciągania członka. Male Edge Pro to system do powiększania penisa wykonany z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów. Efekt stosowania ekspandera jest trwały!

 

Male Edge Pro to innowacyjny ekspander powiększający penisa wskazany praktycznie dla każdego mężczyzny! Jest to związane z faktem, że poszczególne elementy systemu posiadają możliwość regulacji. Producent informuje, że Male Edge Pro jest odpowiedni dla Panów, których członek ma długość w granicach 4-24 cm. Produkt ma też regulację naciągu (1200 - 2800 g).

 

Trakcja

Powolne rozciąganie penisa powoduje wywołanie cytokinezy, czyli procesu mnożenia komórek. Dzięki temu członek może stać się grubszy i dłuższy już po kilku miesiącach stosowania Male Edge Pro. Trakcja nie działa szybko i wymaga regularnego stosowania ekspandera. Producent zaleca codzienny trening trwający przez kilka godzin.

 

Powiększenie penisa za sprawą Male Edge Pro jest zależne od czasu, przez jaki nosisz ekspander. Chodzi o sumę godzin, a więc jeśli będziesz korzystać z zestawu przez 2 miesiące po 3 godziny dziennie, to uzyskasz podobny efekt, jak w przypadku 3-miesięcznej kuracji przez 2 godziny na dzień.

 

System do powiększania penisa Male Edge Pro jest doskonałą alternatywą dla często niebezpiecznych zabiegów chirurgicznych. Warto wspomnieć, że metoda trakcji jest wykorzystywana przez lekarzy również w innych dziedzinach, na przykład w ramach wydłużania małżowin usznych lub szyi.

 

Dobrze wiedzieć, że produkty Male Edge otrzymały certyfikat wyrobu medycznego!

 

Wedle opinii ekspertów, Male Edge Pro może się sprawdzić również w przypadku choroby Peyroniego, czyli schorzenia objawiającego się skrzywionym penisem.

 

Pamiętaj, aby zawsze postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Tylko dzięki temu powiększenie penisa będzie odpowiednio skuteczne oraz bezpieczne.

 

W zestawie znajdziesz ekspander Male Edge Pro, linijkę, etui do przechowywania, ulotkę, 5 gumowych pasków, 2 podkładki ochronne, gazę.

 

Jeśli chcesz, w ofercie naszego sklepu możesz znaleźć także inne systemy do powiększania penisa, a także różnego rodzaju akcesoria, takie jak pompki czy suplementy diety, dzięki którym Twój członek może stać się większy! Zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny!

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwono-czarny

zakres naciągu: 1200-2800 g

dla penisa o długości: 4-24 cm